Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a vélményetek rólam? 13f

Mi a vélményetek rólam? 13f

Figyelt kérdés
Na hát most vagyok benne a kamaszkori depresszióba..szeretek feketébe jarni,szeretem a nightcore rockokat,és együtt érző vagyok,visszahúzódó, és komoly, de velem is lehet hülyéskedni...Szeretem a nem nagyon durva creepypastákat,az animéket és rajzolni..probalok baratkozni de senkihez se merek odamenni hogy legyen a barátom.pesszimista vagyok, nincsenek igaz barátaim csak haverok.
2017. jan. 24. 14:17
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja es erzekeny vagyok, es kedves, probalok jofej lenni
2017. jan. 24. 14:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs veled gond,legaláb nem vagy tömeggyártású páva gyerek :)14\L
2017. jan. 24. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 jeverezi ***** válasza:
depressziós lehetsz :(
2017. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, az vagyok, le is írtam...
2017. jan. 24. 18:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam. Meg még egy kicsit ilyen is vagyok XD


Viszont a depit "kinőttem", meg már feketét sem hordok annyira, csak néha. Rajzolni még mindig imádok, zenei ízlésem pedig tág körő, de altalában olyanokat hallgatok, mint amilyeneket fölsoroltál, de mindenevő vagyok.


Tudom, hogy ez frankón egy bemutatkozas szerű volt XD


Szerintem, ha lennének barátaid, nem csak haverjaid, akkor nem lennél depressziós. Vagyis lehet, h nem lennél az, de ha akkor is az lennél, akkor kevésbé.

Nekem egyébként szimpatikusnak tűnsz. Van kedved beszélgetni?

13/L

2017. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!