Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hiperaktív és figyelemzavaros...

Jeverezi kérdése:

Hiperaktív és figyelemzavaros folyton szétszórt embert miért olyan nehéz elviselni? Miért bántják őket?

Figyelt kérdés
Sok helyen olvatsam hogy sokat bántják az ilyen embereket ok nélkl. Nekem legjobb barátom hiperaktív és nem is értem miért van vele sok baja más embereknek. Pl olyanokat csinál h. hintázika széken, folyton izeg-mozog a lába vibrál és más is átveszi ezt a feszültséget. Talán ez lehet az ok?

2017. jan. 24. 17:40
 1/2 anonim ***** válasza:
szerintem sokakat az zavar bennük hogy nagyon meggondolatlanul súlyos dolgokat vágnak mások fejéhez. És ezt megbocsájtják neki egyszer kétszer de többször már nem igen. Barátodat elhiszem hogy sok bántás érte nem kap semmilyen kezelést? Gyógyszert nem szed? Hány éves?
2017. jan. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dénesch válasza:
100%
Szerintem az embereket minden olyan tulajdonság zavarja ami eltér az átlagostól. Kevés a megértő ember. Persze akad, de egyre ritkább.
2017. jan. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!