Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni, ilyen...

Mit lehet kezdeni, ilyen nagyképű emberrel?

Figyelt kérdés
Egy osztálytársamról van szó. Nagyon nagy képű és sokkal többet gondol magáról, mint, aki valójában. 17-18 éves a gyerek. Ha valaki véletlenül valamit rosszul mond vagy rosszul tud egyből kijavítja és hozzá teszi, hogy mekkora egy idiota. Megjegyzem csak olyanoknak szól, be akiről tudja, hogy nem veri meg, mert nem ér annyit a gyerek. A másik meg, hogy nem tudja elismerni hogy téved. Nem nagyon szoktam vele vitába szállni, de van, hogy beszélgetek valakivel valamiről és oda jön okoskodni, és addig védi az ,,igazát" amíg rá nem hagyjuk. Persze megkapjuk ilyenkor is, hogy milyen sügérek vagyunk. Ma véletlenül ráléptem a táskájára és neki lökött a falnak, hogy miért nem nézek a lábam elé. Na itt majdnem eljárt a kezem, de egy dolog tart mindig vissza... Az édesanyja a közelünkben lévő pékségben dolgozik és a fiával ellentétben egy nagyon rendes, jószívű ember. Mindig rendes hozzám, meg a szüleim is kedvelik őt. Csak ezért nem vertem még meg, mert sajnálnám azt az asszonyt. Pedig nagyon szívesen megtenném és kicsit se lenne lelkiismeret-furdalásom, ha nem ismerném az édesanyját.

2017. jan. 25. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha magyarázni kezd, csodáló arccal, tátott szájjal nézzetek rá, amíg beszél.

Vagy bólogassatok, hogy óóóó igen, igen, igazad van, vigyorogva.

2017. jan. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
O nagykepu, te meg azt hiszed, hogy konfliktusokat csakis eroszakkal, veressel lehetne elintezni. Egyik sem jo. Mikor jatsza az agyat, figyelmen kivul kell hagyni, arrebb allni. Nem csak neked, hanem a tobbieknek is.
2017. jan. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha ilyen akkor biztos másokat is idegesít, hagyd úgyis valaki majd beleakad. Nem kell vele dumálni csak ha nagyon muszáj. Ha meg lenne olyan helyzet ahol segítségre lenne szüksége akkor természetesen nem.
2017. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mikor nekilökött a falnak, miért nem lökted vissza? És ha gúnyosan rád förmed, akkor miért nem förmedsz vissza valamivel? Helyzetet nem láttam, nem tudom mit tudtál volna visszamondani, szerintem nem megverni kell az ilyet, mikor valamivel beszól, akkor ugyanakkora mértékben szólj vissza.
2017. jan. 25. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
De ennek a gyereknek lehet mondani bármit, mindenből kimagyarázza magát. Ha vissza szólsz neki egyből elkezdi magát védeni. Soha nem ismeri be, hogy nincs igaza. Folyton csak mellébeszélni tud.
2017. jan. 25. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!