Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy mondjam meg a lány...

Hogy mondjam meg a lány osztálytársamnak hogy nem túl igényes?

Figyelt kérdés

Röviden:


- Bajsza van

- Rettentő hónaljszaga (komolyan olyan hogy ha elmegy előttem a folyosón egy percig még érzem)

- Nem most fogat, büdös szája

- Többször is befingott már sunyiban és mikor kérdezték ki volt nem szólt csak kivárta míg másra terelődik.

- Van pénzük, ismerem a szüleit, két autójuk van, stb, tehát jól megvannak de két hetente vesz fel másik ruhát... Olyan zavaró ez. Nagyon kínos nekem is mert én fiú vagyok és mikor ott van mellettem valaki feltűnően szipog, tudom hogy megérzi és rám néz meg velem viccelődik ezen... Mindenki azt hiszi én vagyok ilyen, de ő az. Most akkor mit csináljak?

- Emellett viselkedésileg sem valami diszkrét. Rettentő hangosan nyeli a nyálát, amikor tök csönd van az osztályban a terem másik végébe hallani. Krákog, vagy hogy mondják mikor orrhangon így "kotorja" fel a gyémántot a mélyből (vagy talán mélyebbről).


Mellette hú de igényesnek akar tűnni, meg úgy is öltözködik, nem lenne vele baj de rettenetes.



Nem akarom megalázni hogy kijelentem fürödjön meg de rettenetes.



2017. jan. 26. 18:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Ááh, általánosban az én padtársnőmnek is iszonyú szájszaga volt, és büdös volt. Én nem szóltam neki. :/


Írj neki egy levelet, név nélkül, és sorold fel, hogy ezekre a dolgokra ügyelhetne..

2017. jan. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

+ hangosan röhög órán, de az az igazi nyerítés, meg nem tud suttogni. Mikor kérdez valamit például témazáró írása közben azt is kb ordítva teszi meg.


Amúgy 18 évesek vagyunk mindannyian az osztályban (ritka mi? :DD)

2017. jan. 26. 18:20
 3/12 A kérdező kommentje:
A levelet hiszed vagy sem már megtették... Képesek voltak regisztrálni kamu facebookot csak ezért de nem... Semmi. Nekem nincs facebookom, nem is akarok ebbe beleavatkozni de már nekem égő amilyen.
2017. jan. 26. 18:20
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A levélírás pedig jó ötlet. Akár is csúsztathatod a táskájába, de figyelj, hogy nyomtatott betűkkel írj, ne a kézírásoddal!

Megpróbálhatsz finoman szólni neki.

2017. jan. 26. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy már megtették egyszer személyesen is, utána egy hétig nem jött iskolába, majd megint és semmi sem változott. Olyan gáz ez. És még van egy évünk, nem ez az uccsó.
2017. jan. 26. 18:24
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Miért gondolod, hogy a te dolgod szólni?
2017. jan. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Nem az én dolgom, azé a feladat akit ez zavar. Engem, és mindenki mást ez nagyon zavar, de hogy tegyük meg? Nem akarjuk megbántani mert bedurcizik és szemétkedni kezd. Amúgy is önző személyiség.
2017. jan. 26. 18:32
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Mivel direkt csinálja ezeket a dolgokat, szerintem tud róla hogy undorító, csak nem érdekli, és nem is akar változni mert úgy érzi mások ezt elfogadják hogy ő ilyen.

Meg kell alázni amiért így viselkedik és ilyen undorítóan igénytelen, a negatívból tanulni fog.

2017. jan. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szóljatok az osztályfőnöknek és ő beszéljen vele négyszemközt. Talán valami problémája van.
2017. jan. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
73%
Milyen bajra gondolsz? Hogy szándékosan befingik, itt mi lehet a baj azon kívül hogy idióta és nem fogja fel hogy undorító?
2017. jan. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!