Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyenek a mai 12-15...

Miért ilyenek a mai 12-15 éves lányok? És ezért vagyok homofób?

Figyelt kérdés

A Facebook egyre jobban tele van olyan képekkel, ahol két fiú smárol..stb. A Sok kis 12-17 éves lányka pedig írja, hogy JAJJ DE CUKIK AHHW...stb.

Meg mertem jegyezni, teljesen kultúráltan, hogy tényleg muszáj napi 5-6 ilyen posztot kitenni? És letámadtak, hogy én homofób vagyok..stb. Holott semmi bajom a melegekkel, csak ne előttem csinálják, amit csinálna. Mert amúgy elfogadom őket. De ne legyen már muszáj nekem ezt nézni minden nap.


Különben azt vettem észre, hogy egyre több a meleg, és sokan csak divatból csinálják. Sokan meg csak néplázításként tesznek ki, aztán élvezik a kommentháborúkat.


Ezek a 12-17 éves lányok tényleg erre indulnak be, hogy két fiú smárol, meg mittudomén mit csinálnak? És 18 éves léttemre egy 13 évestől kapom a fejemhez, hogy egy köcsög homofób vagyok? Mi történt itt az emberekkel? Ha ezek felnőnek, ezek hogy fogják tovább vinni a fajtánkat? Most őszintén. Ha mindenki meleg lesz, akkor mi lesz az emberiséggel?



2017. jan. 26. 21:56
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
79%
töröld azokat az ismerőseidet/oldalakat, akiknél feldobja ezeket a posztokat
2017. jan. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy vannak akik tényleg ismerőseim, és szoktunk beszélgetni.
2017. jan. 26. 22:27
 3/27 anonim ***** válasza:
84%

Ki mondta, hogy muszáj ezt nézned minden nap? Be lehet állitani, hogy kinek nem akarod látni a bejegyzéseit..

Meg amúgy ha látod is, hogy kitesz valaki egy ilyen képet, nem tudsz csak simán elgörgetni onnan? Valaki ott áll melletted és fegyvert fog a fejedhez, hogy nézd meg?

2017. jan. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Csak tudjátok hogyha minden második poszt arról szól, hogy két fiú a boldogságot keresi egymás torkában, az már zavaró...
2017. jan. 26. 23:31
 5/27 anonim ***** válasza:
68%
Létezik ám olyan, hogy unfollow gomb... rakás idióta emberről leiratkoztam már az évek során, jó ha van egy 50-es mag :D
2017. jan. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

A homofóbba még pont beletartozik hogy "ne legyen már muszáj nekem ezt nézni minden nap" Ha hetero párok nyáladzása is ugyan annyira zavar akkor mondhatod hogy nem vagy homofób.

Egyébként meg egyszerűen nyomj egy "követés leállítása" gombot. Attól még ugyanúgy az ismerősöd lesz és írhatsz is neki stb

2017. jan. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Az miért homofóbia ha nem vagyok rájuk kíváncsi? Nem tiltakozok ellenük, nem b*zizom le őket, csak egyszerűen nem érdekelnek. Nem vagyok rájuk kíváncsi...
2017. jan. 27. 03:40
 8/27 Sunshinedoll ***** válasza:
39%
Azért vagy homofób, mert egy gyökér vagy, ne a fiatal lányokat okold a saját bigottságodért. Vállald fel, hogy ez a te saját személyes problémád.
2017. jan. 27. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Azért vagy az, mert pont rajtuk akadsz fenn. Mi van azokkal. akik minden h...lyeséget belájkolnak, feltöltik a reggelijüket, a névnapi ajándékukat, napi 10 kép az anyukáktól a babájukról, egyesek még azt is kiírják, hogy most épp moziba mennek, mintha ez olyan hatalmas dolog lenne, tinilányok minden nap felreknk magukról valami filterezett szelfit, és még sorolhatnám. Sőt, még lány-fiú párok is pakolják kilószámra fel a netre a szerelmes képeiket. Ezek mind nem zavarnak téged, csak ha két fiú rak el magukról képet? Ez neked nem homofóbia? És mi az, hogy valaki divatból meleg? Egy heteró pasinak már a gondolattól is felfordul a gyoma, hogyha csókolóznia kéne egy vele egyneművel, így hát az pont nem divatból fogja ezt tenni. Egy meleg fiú meg divat meg csordaszellem nékül is meleg. Ennyi.
2017. jan. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
40%

igen az vagy!

Egyedül fogsz megdögleni. :)

2017. jan. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!