Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most tanulok autót vezetni és...

Most tanulok autót vezetni és miközben vezetek folyton leizzadok és folyik rólam víz, mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. jan. 27. 19:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Lejjebb kell tekerni a fűtést, amúgy meg ha tudod a dolgod nincs miért parázni!
2017. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez normális :D Én mikor tolatni tanultam, úgy szálltam ki az autóból, mint akit leöntöttek egy vödör vízzel.


És úgy vettem észre, hogy ez a 90%-nál így van :'D

2017. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, nem elég, hogy ott van melletted az oktatód, de bármilyen baleset az ő felelőssége. Anno még én is izzadtam, de ma már belesz**ok stílusban csinálnám meg a jogsit. Nekem csak az volt izzadásra adó ok, hogy kétszer is megbuktam, így alig győztem kifizetni az órákat/vizsgadíjakat.
2017. jan. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
majd akkor hogy fogsz izgulni, ha nem lesz melletted senki, és az összes felelősség a tied lesz. Ha töröd a kocsit te fizeted, ha meghal valaki a te hibádból, akkor meg mész a börtönbe...
2017. jan. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én a mai napig így vagyok vele, ha hosszabb útra megyek, vagy autópályán vezetek, és nem a cidri miatt, hanem mert baromira lefáraszt ennyi koncentráció. Kávé után ülök csak kocsiba, és mikor kiszállok, már mintha nem tartana meg a lábam, remeg a kezem, nehéz a fejem, csukódna le a szemem. Két óra feletti vezetésnél mindig megállok óránként egy kis szünetre, megmozgatni magam, behunyni a szemem, pihenni.

Nem tudom, hogy a hivatásos sofőrök hogy csinálják, mert ez még a monoton gyári szalagmunkánál is rosszabb nekem.

2017. ápr. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!