Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez tényleg igaz? Gáz ha nekem...

Ez tényleg igaz? Gáz ha nekem tetszik?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik ha egy fiúnak az egyik vagy akár mindkettő fülében van egy pici fülbevaló. Ugyanígy vagyok azzal a száj karikával és a fültágítóval (nyílván nem a nagyon naggyal) de azok is tetszenek ha van egy fiún. Az ismerőseim szerint ez egyáltalán nem normális mert szerintük csak a melegek hordanak fülbevalót ez tényleg így van?

2017. jan. 27. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs így.
2017. jan. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Apámnak mindkét fülében van, nagyon jól áll neki (illik a személyiségéhez). Nem meleg😀
2017. jan. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Édes istenem...

Ez kb ugyanolyan, mint hogy csak a leszbikusoknak van rövid hajuk, minden hosszú hajú pasi meleg, és sminkelni meg csak az örömlányok szoktak.

Most komolyan... mit adsz az ilyen primitív véleményekre? Itt az egyetlen nem normális dolog az, hogy ennyire függesz mások véleményétől.

2017. jan. 27. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Hát itt az európai kultúrában férfiaknál kevésbé megszokott a fülbevaló és az is tény, hogy a melegek körében gyakoribb. Nőknél persze a szép briliáns fülbevaló az nekem is tetszik.
2017. jan. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Anno a benszülött törzseknél megszokott volt, hogy a férfiak ékszereket viseltek a fülükben vagy a kitágított fülükben. Mégsem voltak melegek.
2017. jan. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok de nem hordok fülbevalót, akkor heteró vok.? :D 17/F Hülyeség amit mondanak az ismerőseid. :)
2017. jan. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy így van! És minden nap jön velünk a szivárványunk, mi meg rózsaszín egyszarvúkon lovagolva szeretetet sugárzunk mindenfelé!
2017. jan. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont ilyen lányt keresek!
2020. ápr. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy egyébként?
2020. ápr. 26. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!