Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elveszettnek érzem magamat,...

Elveszettnek érzem magamat, hogyan mulasszam el?

Figyelt kérdés
Nagyon rosszul érzem magamat a bőrömben. Életem egyik legelfoglaltabb és legstresszesebb időszakában vagyok és alig bírok koncentrálni a dolgaimra, pedig most muszáj lenne, mert bizonyítanom kell. Szakdolgozat, diákmunka, gyakornokság és lassan jönnek a normális állások is, vagyis a munkakeresés, állásinterjúk. Egy fél év alatt nagyon sok kiló jött fel rám és szörnyen érzem magamat a bőrömben (10 kiló plusz, nagyon sokat ettem, stresszevés). Korábban is volt rajtam plusz, de akkor nem zavart, de ez most nagyon sok. Az önbizalmam meg a béka popója alá csökkent és most így nagyon bizonytalan vagyok minden lépésemben. Komolyan, mintha teljesen elvesztem volna, pedig csak elhíztam. Tudom, hogy itt az egyetlen megoldás a fogyózás, de ez nem egy pillanat lesz. Már elkezdtem, igaz, még csak 3 hete. Nagyjából fél év lesz amíg leadom a felét annak, amit most szeretnék fogyni és tartom is magamat ehhez, mint eddig mindenhez, amit kitűztem magam elé. Viszont minden pillanatban azon kattogok, hogy szűnjön már meg ez a félénkség, ez az elveszettség érzés. Erre van valami megoldás, amivel rásegíthetek, hogy hamarabb múljon el a fogyó mellett?

2017. jan. 27. 20:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Na szóval... Tegyük tisztába a dolgokat. Az ég világon semmi különleges nincs a helyzetedben, ezt az emberek 90%-a átélte már, ha meg nem, majd eljön az ő idejük is.


Helyzetedben 2 megoldás van:


1 - aktívan éld a napjaid, mert ettől nem csak hogy jobban fogod magad érezni, fogyni is fogsz (bizony-bizony...)


2 - tulajdonképpen bele se kezdj az első pontba, mert enélkül lehetetlen: tanuld meg szeretni önmagad


Egy tiszteletreméltó ember egyszer azt mondta nekem: Az életben a legjobb projekt amivel foglalkozhatunk, azok saját magunk vagyunk.

2017. jan. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!