Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, hogy sokan,...

Miért van az, hogy sokan, akik kimentek külföldre, ugyanúgy szivatják és lenézik a magyarországi embereket, mint a "bennszülött" Nyugat-európaiak, és még azt is letagadják, hogy magyarok?

Figyelt kérdés
Már tapasztaltam olyat, hogy vonaton egy ilyen kikérte magának, hogy egy család, akiknek az ő helyére szólt a jegyük, teljesen normális hangnemben szóltak neki, hogy az ő jegyük oda szól, neki meg az volt a reakciója, hogy "a koszos magyaroknak ő márpedig nem fog felállni", illetve az illetőnek nem volt jegye a buszra, és az ellenőrnek azt mondta, hogy a lakását eladni jött csak vissza ebbe a sz**ros országba, aztán soha többet nem teszi be ide a lábát, és még azt is le fogja tagadni, hogy magyar, mert ő már német, nehogy már jegyet kelljen vennie, nem fog ő semmilyen büntetést kifizetni. És még egy-két hasonló esetet tudnék mondani. Megértem, hogy esetleg csábít valakit a magasabb fizetés, és ha nincs itt senkije, aki miatt itt maradna, és ezért él a lehetőséggel, de azért nem kéne már így viselkednie. (arról nem is beszélve, hogy magyar az anyanyelve, magyarul gondolkodik, stb, tehát ő élete végéig magyar marad, hiába mondja magát pl. németnek, mert ott él)

2017. jan. 28. 18:55
 1/4 anonim ***** válasza:
90%
Erdekes. Mondjuk en legtobbszor azert kerulom a magyarokat mert tahok. Mondok peldat, epp lubickoltam a tengerben mikor magyarok jottek. Mondom tok jo poen megyek is dumalni veluk. Erre hallom h mondja az egyik na jon egy kreten, es mikor odaerek angolul kezd nyalni. Persze valaszoltam aztan jottek az ujabb beszolasok. "Nezd mar a hul ye gyereket, vagy ba*d ugy kiutom ezt a balfeket. Aztan angolul meg meghivtak egy sorre es vigyorogtak. Harmadik gyoker megszolal..szivassuk meg. Erre mar nem birtam rohoges nelkul. Jo kis balhe lett belole. Na ezert kerulom a magyarokat. De am ha latom hogy normalisak akkor nem fogok ossze a helyiekkel ellenuk. :D
2017. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mert rasszista barmok.
2017. jan. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldon elek , nem nezek le senkit felolem lehet arab,zsido,cigany ha normalis akkor en is az vagyok...
2017. jan. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nagyon helyes! Nem a származás minősíti az embert szerintem se, hanem az, hogy hogyan viselkedik.
2017. jan. 30. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!