Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jobban elfogadnák...

Szerintetek jobban elfogadnák a melegeket, ha melegfelvonulások helyett inkább kinyilvánithatnák a kapcsolatukat a párjukkal úgy mint a heterók?

Figyelt kérdés

Úgyértem az utcán bátran járhatnának kézenfogva és egy szájrapuszit is megengedhetnének maguknak akárcsak a heterók.

Mit gondoltok, igy elfogadóbbak lennének, mivel nem a s*eggriszálással hoznák összefüggésbe a homoszexualitást?



2017. jan. 29. 01:05
 1/9 anonim ***** válasza:
19%

Nem.

Nem értem mit kell reklámozni, hetero felvonulások sincsenek és ha már annyira fel akartok vonulni, tegyétek úgy, hogy ne okozzatok dugót.. Az utcára nem való semmilyen smaci és társai, hogy otthon meg a csukott ajtó mögött ki mit csinál, mindenkinek a saját dolga.

2017. jan. 29. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nincsenek heterófelvonulások mert ők bármikor felszabadultan sétálhatnak kézenfogva a párjukkal és nem kell attól tartsanak, hogy leszólják őket. A melegfelvonulásokat én sem tartom helyénvalónak ezért irtam ki a kérdést
2017. jan. 29. 01:21
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Kézfogással, szájra puszival most sincs semmi gond.


A melegfelvonulás meg egy fesztivál. Európa minden országában balhé nélkül lemegy, csak itt nem.

2017. jan. 29. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem még kevésbé (bár nem érdemes nagyon különvenni a kettőt, ahol kevésbé csinálnak problémát a Pride-ból, ott kevésbé csinálnak problémát a vonzalom "házon kívüli" megnyilvánulásaiból is)

Felvonulás egyszer van egy évben, egy korlátozott útvonalon, a nagy többség legfeljebb a híradásokból látja és összességében semmi közvetlen kapcsolatba nem kerül az egésszel.

Ehhez képest kézenfogós, szájrapuszis helyzetek kismilliószor adódhatnak bármikor, bárhol. Szerinted mennyire venné be az átlagos mai magyar gyomor, ha ezekben a melegek is a heterókhoz hasonló gyakorisággal vennék ki a részüket?

2017. jan. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
1%

2!

Hát persze.egészséges embereket nem szólják le.

A másik dolog,hogy mindig van ilyen meleg kérdés,értsétek már meg,hogy az egészséges ember számára gyomorforgató!!!

Sétáló gyermekek ha azt látják,hogy két azonos nemű csókolózik,az szerinted normális?

Otthon mit csinálnak,az a magánügyük.Be kellene tiltani a nyilvános homárkodást,a felvonulásokat is,mert eleve nem kell teret adni a beteges dolgoknak,és ne is legyen ez téma.

Így is teljesen kezd elkorcsosodni a társadalom,nem kell rátenni még egy lapáttal.

Én nem utálok senkit,de ez a gusztustalan nyomulás felháborító.

Lassan majd lesz pedofelvonulás,szatírfelvonulás,idegbeteg gyilkosfelvonulás,drogosfelvonulás,meg a fene tudja mi még,"mert mi ilyenek vagyunk" alapon.

Teljes anarchia lesz a világban szép lassan.

2017. jan. 29. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%

"értsétek már meg,hogy az egészséges ember számára gyomorforgató"

Az egészséges ember számára nem gyomrforgatóbb mint amikor a heterok nyalják-falják egymást az utcán.


Na az nagyon tudott zavarni mikor mentem haza a gyerekekkel, a pasi meg a nő manduláját nyalta a vonaton. Ráadásul +30-as volt mindkettő, nem holmi tini. Még bele is röhögött a gyerek szemébe a faszi.... Ne legyünk már álszentek, nem a meleg párok látványától kell félteni a gyerekeket.

2017. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
9%

kedves 6-os!

Látod ez a baj,mindig mindenért mást okolunk.

Azért mert a társadalomnak megvan a gátlástalan pr0li rétege,ezért jön a buta magyar szemlélet:

"ha nekik mindent illik,meg szabad,akkor másnak is!"

Holott a Te általad írt surmó heterók is undorítóak,meg a nyilvános melegek is,és mind a kettő viselkedésnek nem lenne helye.

Csak sajnos el van csövesedve gátlástalanodva,pr0lisodva a nép,az emberek olyan alapkulturáltságokat nem tudnak,hogy az hihetetlen.

2017. jan. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1%

#6 az se normális, de egy női-férfi viszonnyal a gyerek a suliban is fog találkozni és teljesen természetes biológiai szempontból is.


Míg, hím-hím "párnak" biológiailag nem lehet utódja.. szóval ezek után ne mondjátok, hogy egészséges!

2017. jan. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Én is pontosan arról beszéltem, hogy ha heterók nyalakodnak nyilvánosan az is undorító. De ha meglát egy gyerek két azonos neműt ölelkezni vagy ilyen megnyilvánulásokat végezni akkor sem sérül az agya, ha a szülei elmagyarázzák, hogy ez is egy szerelmespár és mi is egy szerelmespár vagyunk apáddal.

Szóval szerintetek jobb egyszerre lezavarni a melegfelvonulással a dolgokat mintsem folyamatosan olyan környezetben élni ahol a homoszexuálisak felszabadultabbak.

Ilyen szempontból is érdekesek az emberek. A leszbikusok csókolózása sokaknak szexi. Illetve a biszexuálisok szinte teljes mértékű elfogadásnak örvendenek.

Ez vajon miért alakulhatott így?

2017. jan. 29. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!