Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen embernek van kisugárzása?

Milyen embernek van kisugárzása?

Figyelt kérdés

az érzékenyeknek, vagy ez adott tulajdonság?

Előre is köszönöm! :)


2017. jan. 29. 18:17
 1/4 anonim ***** válasza:
77%
Akik atomhulladék által szennyezett területeken járnak.
2017. jan. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van, csak mindenkinek más. És nem is mindenkiben ugyanazt váltja ki az adott kisugárzás. Van aki összességében nyitottabb ezekre a megérzésekre más emberekkel kapcsolatban, de ettől még lehet hogy egy másik ember rá kevésbé lesz hatással mint egy harmadikra, aki alapjába véve kevésbé nyitott. Legalábbis én így gondolom. Remélem sikerült értelmesen leírni:D
2017. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van kisugárzása, ami attól függ milyen az ember belülről. (személyisége)


Ha valaki elégedett önmagával, gyúrni jár és ránéz a vékonyabb emberekre akkor nő az egója, önbizalma -> Ezért úgy is jár, mint aki kemény nagyfiú.


A depressziós emberek, akik kerülik az embereket és nincsenek barátaik azoknak negatív kisugárzásuk van, és olyan érzést kelthetnek benned hogy nem akarsz közeledni hozzá inkább.


Kedves, elfogadó, békés szerető ember kisugárzása annál vonzóbb.

2017. jan. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem többen mondták már, hogy "sötét aura van körülöttem", és kicsit tartanak tőlem. Pedig 165 cm vagyok és 50 kg, de sokszor elég, ha ránézek valakire, és félreáll, vagy azt teszi, amit mondok.

Egyik barátnőm viszont tökéletes példa a pozitív kisugárzásra: átlagosan csinos lány, barna hajjal, barna szemmel. Ha fotót nézel róla, azt mondod, se nem szép, se nem csúnya. Viszont élőben kellemes a hangja, hihetetlen báj és kecsesség van a mozdulataiban, mindig mosolyog, barátságosan néz, és ez teszi őt gyönyörűvé. Volt olyan, hogy egy ötvenes ellenőrnő jegyezte meg neki a villamoson, mennyire bájos :)

2017. jan. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!