Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon leszeretném küzdeni a...

Nagyon leszeretném küzdeni a féltékenységet, de hogyan?

Figyelt kérdés

3 ève van barátom. Egy lányra vagyok fèltèkeny aki règen szerelmet vallott a hátam mögött neki. Tavaly voltak olyan dolgok, h a barátom hazudott nekem, hogy egy fiuval megy valahova közben a lánnyal ment. Mindenhova meghívta őt ès velem sosem ment sehova. Azóta ezt nem csinálja elmondtam neki, h engem nagyon bánt, h hazudozik. Azóta ugyanolyan rossz a helyzet. Osztálytársak vagyunk ès ha èn nem vagyok a terembe ő mindig oda ül mellè. Ha èn ott vagyok akkor pedig hátra ül a haverjaihoz. Tehát vagy vele van vagy a haverjaival velem sosem.

Nagyon bánt engem ez az egèsz. Vègzős vagyo. Szeretnèk tovább tanulni ès nem szeretnèk megbolondulni, de mèg is nap mint nap ezt látni rossz èrzès nagyon. :'''(((( mit tegyek, hogy ne így legyen. Hogy ne legyen gyomorgörcsöm, ha meglátom őket? Kèrlek segítsen valaki:(



2017. jan. 29. 22:29
 1/6 A kérdező kommentje:
Lègyszi nèzzètek el a helyesírási hibáimat.
2017. jan. 29. 22:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a féltékenységedet kell leküzdeni, hanem azt, hogy elviseld, ha hazudnak. Velem is történt hasonló, én eltávolodtam az illetőtől. Szakítottam vele vagy nem mutattam akkora szeretetet utána. Az ember kénytelen határokat szabni, különben hülyére veszik, hogy ő mit érez.
2017. jan. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Féltékenység? Ez nem féltékenység, csak nem szereted ha hülyének néznek. Keress más fiút, ez egy hazug p...öcs, nem szeret már téged. Mert ha szeretne nem hazudna és nem a haverjait meg más csajokat választana helyetted.

25F

2017. jan. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd már ott a francba.
2017. febr. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is hagyd ott. Tudom, hogy fájna, 3 éves kapcsolat s gondolom szereted őt. De muszáj lesz. Még mielőtt olyasmi történne ami mégrosszabbul esik - megcsalás s társai. Tudja, hogy téged nagyon bánt, hogy vele lóg ennek ellenére mégis megteszi, szerinted érdekled ezekszerint őt? Speciel sz.rik rá, kevésbé finoman kifejezve. Szakíts.
2017. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy nem hallgattam rátok. Szakítottunk májusban összejött azzal a lány osztálytársunkkal!. Azóta eltelt egy év nem láttam már többé. Jobb így.
2018. márc. 24. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!