Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más szerint is gáz az "önkifej...

Más szerint is gáz az "önkifejezés" a tetoválások által?

Figyelt kérdés
Én mindig nevetek ezen a dumán,hogy valaki így fejezi ki önmagát.Ez csak egy sablonos szöveg,jelentés nélküli hókuszpókusz.Szimplán megtetszett neki,divatosnak találja és mivel maradandó,kell egy erősebb "filozófia", egy érv,ami elhiteti vele a szükségességét. Ez pedig az,hogy ő így tudja magát kifejezni.

2017. jan. 30. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem nem gaz. Viszont ezert kerdest kiirni, na az gaz.
2017. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Nem tartom gáznak. Van, akin nagyon is jól áll, vagy kész mesterműveket hord.

És ha valaki divatból hordja? Az ő teste, engem nem érint.

2017. jan. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sem gáz. Az önkifejezés helyett én azt gondolom, azért varrattam magamra azt a bizonyos mintát, mert nekem jelent valamit. Ha meg valaki gáznak gondolja, egészségére.
2017. jan. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem is arról beszélek kinek áll jól,hanem,hogy szimplán a divat motiválta kipingálást valami mély filozófiai megnyilvánulásnak,csodálatos önkifejezésnek állítanak be.
2017. jan. 30. 17:23
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Én értem mit akarsz mondani, de pl. barátnőm illusztrátor, neki a saját rajzai vannak tetoválásként a vállán és az tényleg szép és egyedi.

Sajnos sok ízléstelen tetoválás van, de ezzel senkinek nem ártanak ezek az emberek.

2017. jan. 30. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%
Nekem sosem lesz,és kész. A többi nem érdekel.
2017. jan. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
62%
Én nem hiszem, hogy ne lenne értelme az önkifejezés szónak, de nekem se tetszenek a tetoválások. ha másnak van, hát legyen, de nekem nem tetszik, se a piercing.
2017. jan. 30. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Én is jókat szoktam mosolyogni.

Azért nem ilyen egyszerű, több féle van az önmegvalósítókból.

Vannak, akik így próbálnak meg értelmiséginek tűnni, de egyébként 3 összefüggő mondatot nem tudnak mondani a tetoválásukról.

Aztán van a másik csoport, aki azért tudnak beszélni, de náluk is látszik, hogy egy nagy adag feltűnési viszketekség áll a háttérben.

A többit meg leírom privátban.

2017. jan. 31. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
75%

"Viszont ezert kerdest kiirni, na az gaz."


Kérdezni sose gáz.

2017. jan. 31. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nem önkifejezésből tetováltatok magamra, hanem mert tök jól néz ki.
2017. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!