Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Évek óta kifogásként használom a testemet. 10 éve még sportoltam és izmos voltam, de már akkor is mindig azt mondtam, hogy duci vagyok és emiatt egy csomó dolgot (strandolás az osztálytársaimmal, párkapcsolat,stb…) nem mertem bevállalni. Most is mindig ez a bajom, pedig már 20 vagyok. Például már jó ideje halogatom az első (nekem legelső) együttlétet a barátommal. A barátaim szerint nem vagyok dagadt, nincs semmi baj az alakommal. Emellett még mindig nem tudom elfogadni a tudatot, higy tetszhetek bárkinek is, pedig már volt pár udvarlóm és ugye most is van barátom. Mit tehetnék ez ellen?


Enyhén pszichológiai téma, esetleg a mentális egészségbe kellett volna írnom, de itt több válasz szokott jönni.


2017. jan. 31. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Hmm... talán az kellene, hogy a fejedben legyen (ha szereted barátod, és elhiszed, hogy ő is szeret), hogy nem a semmiért Téged választott és nem a szomszédban lévőt; hogy nem azért van Veled, mert nincs más, hanem mert nincs jobb. Nekem ez a felfogás segített elfogadni magam. Ha a párod mondaná ezeket, akkor bizonytalanságot éreznél a szerelmed kimutatásával kapcsolatban, aminek nincs helye két szerelmes ember között. :)
2017. jan. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A barátod előbb-utóbb megunja, és keres másikat.
2017. jan. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!