Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A zárkózott lányoknak mikor...

A zárkózott lányoknak mikor lesz pasijuk? 16L

Figyelt kérdés

Már 16 éves vagyok és még nem volt senkim, iden leszek 17.


kinézet: nem valami szép, kb 170 cm, vékony, barna hosszu haj.


Eléggé zárkózott vagyok, nem nagyon beszélek senkkivel, csak padtarsammal a suliban.


2017. jan. 31. 15:10
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
85%
Az megvan, hogy ez nem menetrend szerint jön, hanem ha találkozol egy olyan pasival aki érdkelődik inratad, simerkedtek, megkedvelitek egymast stb...
2017. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Akik zárkózottak, sokkal nehezebben létesítenek kapcsolatot, barátságot. Ebből indulj ki. Amíg zárkózott vagy, és falakkal veszed körül magad, a fiúk sem mernek úgy közeledni hozzád. Meg kellene próbálni kicsit javítani az önbizalmadon, de ezt lehet úgy is, hogy te magad próbálsz nyitottabb lenni, érdeklődni mások iránt. Meglásd, utánad is jobban fognak érdeklődni utána.
2017. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
42%
Amikor összeszedik magukat.
2017. jan. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Majd ha már nem lesznek olyan zárkózottak. Különben meg soha.
2017. jan. 31. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
szoval nyugodjak meg, mert soha nem lesz pasim. Em megnyugtato XDD
2017. jan. 31. 16:02
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Figylej, ha alapvetően probléma van veled (pl nagyon zárkózott, unalmas, ellenszenves kisugárzás) és ezért senkinek sem vagy szimpatikus és erre a te "megoldásod" az, hogy várod, hogy ez az állapot magától megváltozzon, nem teszel érte semmit és panaszkodsz, hogy "szóval soha sem lesz pasim", akkor egyértelműen veled van a baj és kvázi meg is érdemled, hogy sohase legyen...

Tenni kell a dolgokért, világos, hogy eddig mindent megkaptál és amid nem volt az kinőtt, amit nem ismertél azt megjegyezted ha érdekelt és ami tetszett azt apuék megvették, de idén már 17 leszel, ideje szembesülni azzal, hogy a családodon kívűl senki sem fog neked semmit sem adni csak azért mert te, te vagy. Ha meg szeretnél szerezni valamit vagy imponálni akarsz, simén csak változást szeretnél bárminek az állapotában azért bizony tenned kell....

2017. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
soha sem kaptam meg azt amit akartam :)) nem vagyok az az elkenyesztetet gyerek
2017. jan. 31. 16:16
 8/15 anonim ***** válasza:

Látom átjött a "lényeg"...


Ehhez képest mégsem tanultad meg, hogy a dolgokért tenni kell, így mégroszabb, szóval igazából én ezt elhallgattam volna...

2017. jan. 31. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ismerős, néha nekem is eszembe jut. Aztán rájövök, hogy olyan lánynak kéne lennem, aki nem csak panaszkodik, meg majd észre kell venni az alkalmat, ha jön. Komolyan, tegyél ez ellen, változtass, ne csak azt mondd, hogy "hát akkor soha nem lesz pasim", mert ilyen hozzáállásra mit vársz?

(Ne haragudj, ha kicsit élesre sikerült a válaszom, de lassan kezd felhúzni ez a hozzáállás.)

szintén 16/l

2017. jan. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szia :D
2017. jan. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!