Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért árulnak...

Az emberek miért árulnak minden bóvli, kacatot DRÁGÁN a Vaterán?

Figyelt kérdés

Csupa olyan dolgot látok, aminek rég kukában lenne a helye, ezek meg árulják. Nekem nem lenne pofám felrakosgatni ezeket! És mégis mit képzelnek? Hogy ha már fel is teszi, akkor majd drágán elviszi valaki? :D Ez aztán a röhej, komolyan! :D Ezek mégis hogy gondolkoznak?? Aztán ott vannak a ruhák.. Én még ennyi ócska rongyot, mint ott, életemben nem láttam... Ehhez se lenne pofám, hogy egyesével eladogassam pár ezer Ft-ért, mert még 50 Ft-ot se ér! És nem veszik észre magukat, hogy hónapokig ott rohad? Csak fizetik a hirdetést totál feleslegesen?? Kacatjuk van otthon elfekvőbe, és még a fizetnek is utána hónapokig :D Ez aztán a logika! :D

Aztán ott van a harmadik kategória: vannak olyan dolgok, amiket BÁRHOL, bármelyik utcasarkon meg tud vásárolni, és ezt felrakja drágábban, mint bolti :D Mondjuk a bolti ára legyen mondjuk 1.400, ő vaterára felteszi 1.500-1.600-ért, és most jön a slussz poén: erre az árra, ami kb. 1.500, POSTAKÖLTSÉGET számít fel, vagy futáros árat, AMI +1.500 Ft, vagy 2.000.

Tehát ami a boltban lenne mondjuk 1.400, azt ő felteszi drágábban, és még ehhez hozzájön az árához képest ugyanannyi postaköltség is :D


Normális?????? Miért csinálják ezt? :D



2017. febr. 1. 13:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Elgurult a gyógyszer?
2017. febr. 1. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hülyék azok mindig voltak, vannak és lesznek is a világon, kis szerencsével valamelyik bóvliárusnak a horgára akad egy, máris megérte neki árulni a szart, ennyi:D
2017. febr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

mindenki azt tesz fel amit akar.ha nincsen rá kereslet,akkor tanul belőle és legközelebb olcsóbban rakja fel.

de vannak olyanok,akiknél nem sürgős az eladás, nem viszik lejebb az árat,egyszer csak megveszi majd valaki.

ha már kiakadni kell,akkor nekem az a furcsa,amikor valaki megrendeli aliexpressről vagy ebayről a pár dolláros cuccokat és a sokszorosáért rakja fel. a legdurvább amit láttam,ott az aliexpress árnak a tízszereséért adta az eladó. és egyértelmű,hogy Kínából rendelik,mert még annyira sem veszik a fáradságot,hogy saját képet rakjanak fel, csak az aliról leszedett képeket rakják fel. nekem ez már inkább durva, nem tudnám így kihasználni az embereket(akik nem ismerik a kínais oldalakat,vagy nem mernek külföldről rendelni)

én kb annyiért szoktam felrakni az alis cuccaim,amennyiért vettem.(ha nem vált be,akkor szoktam felrakni). így hamar is elviszik és mínuszba se mentem

2017. febr. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

1-es!


Csak nem te is kacatot árulsz drágán?? :)))

2017. febr. 1. 14:16
 5/14 anonim ***** válasza:

Az még kevésbé normális, hogy ezen ennyire fel tudod magad húzni.

Igen, hülyék az emberek, de ez nem újdonság. Ne nézegesd akkor vaterán a ruhákat, ha ez ilyen rosszul érint téged.

2017. febr. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Szerintem te nem vagy normális. Hogy leír valaki valamit, egy kérdést, és ezen így kiakadsz. Azért, mert te egy halott, vér nélküli ember vagy, az még nem jelenti azt, hogy más nem fog kiakadni. Nézzél már bele más kérdésekbe. Azokon nem akadsz fenn? Na, de. Nem is ez itt a lényeg, hanem a kérdés maga.

Most akkor itt tényleg ennyi hülye van, aki magára ismert. Csak erre tudok gondolni. Ha nem értik, hogy mi a baj.

2017. febr. 1. 14:46
 7/14 anonim ***** válasza:

De miért fáj az neked,ha ilyeneket árulnak?

Nem kötelező nézni és nem kötelező megvenni.

Én sem értem,hogy ki akarna pl onnan ruhát venni, amikor bemegyek a plázába ilyenkor és simán találok annyiért új ruhát,amit fel tudok próbálni,tudok válogatni stb..Szóval én se vásárolnék onnan.

De ha valaki szívesen vásárol onnan,az miért fáj?Ő dolga,hogy mire költi a pénzét.

A postaköltséget meg nem értem miért hozod fel.Egyértelmű,hogy a vevő állja,ha nem helyi. Majd ő mérlegeli,hogy megéri -e neki.

2017. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
+ami neked kacat, az másnak lehet kincs és örülni neki,hogy rátalált és megveheti.
2017. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
90%

Én egy üres 2004es tokaji aszús üveget adtam el 550 forintért. Boltban vettem a bort megittam és a haverokal poénból felraktuk. Megvették. Mikor kifizetett a vevő azt mondta, hogy ő ezeket gyűjti.

Szóval ami nekem kacat vagy szemét az másnak érték.

2017. febr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

7-es!

Te nem értetted meg sajnos a kérdést!


"De ha valaki szívesen vásárol onnan,az miért fáj?"


Nekem ez nem fáj, mert nem ez volt a kérdés! :D


"Ő dolga,hogy mire költi a pénzét."


Igen, yess, de nem ez volt a kérdés :D


"A postaköltséget meg nem értem miért hozod fel.Egyértelmű,hogy a vevő állja,ha nem helyi."


Ez így van, de nem értetted meg amit írtam, ergo nem tudsz szöveget értelmezni :)

Tehát a válaszod nem értékelhető sajnos..

2017. febr. 1. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!