Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket nem idegesít a "lelki...

Titeket nem idegesít a "lelki szemetesláda" kifejezés?

Figyelt kérdés

Szerintem, ha valaki nincs jó passzban és elmondja az érzéseit akkor nem kéne olyan ellenségesen bánni vele, hanem meghallgatni, beszélgetni és segíteni kéne rajta. Én szeretek embereken segíteni és van mikor lelkileg elég rosszul vagyok és mikor felvállalom az érzéseimet akkor elmondanak mindennek, hogy én milyen mocskos energivámpir vagyok.

Azzal tisztába vagyok, hogy mindenkinek megvan a maga gondja de úgy érzem könnyebb lenne egyszerűen erről beszélgetni, mert akkor a legrosszabb, ha magunkba tartjuk. Úgy vettem észre, hogy nagyon sok az önző ember aki csak magával van elfoglalva és tojik a másikra.


2017. febr. 1. 15:44
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
nem
2017. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
Nem idegesit, az sokkal jobban, mikor egyesek képtelenek megoldani a problémájukat (holott pl.csak beszélgetni kéne), és minden hisztijükkel engem találnak meg. Vagy mikor csak akkor vagyok jo a másiknak, ha épp baja van, egyébként meg szarik a fejemre.
2017. febr. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem
2017. febr. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem idegesít.

Sajnos engem előszeretettel használtak annak, de elegem lett...és ez nem azt jelenti, hogy nem szeretek másokat meghallgatni és segíteni nekik. Voltak olyanok, akik csak magukról beszéltek nekem órákon át, ha nem reagáltam pár órán belül mondjuk egy üzenetre, akkor jaj hová tűntél, a tanácsaimat nem fogadták meg. Viszont adott emberek már baromira nem törődtek az én bajommal, volt, amelyik arra sem vette a fáradtságot, hogy egyáltalán lereagálja, amit írok, csak írta a saját fszsságát. Hát ne haragudj, de az nem önzőség, hogy az ilyen embereket egy idő után ignorálom...

2017. febr. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!