Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Irigységből mondják rá, hogy...

Irigységből mondják rá, hogy nagyképű?

Figyelt kérdés

Van egy srác a városban akit látásra meg névről ismer szinte mindenki.Egy 22 éves gyerek,egy matt kék luxus audival járkál és tömve van pénzzel.Párszor láttuk,hogy úgy szét volt csúszva alig tudott kiszállni az autóból,háromszor fordult vissza,hogy tényleg bezárta-e,de éli zavartalanul a maga kis világát.Mindenki azt mondja,hogy nagyképű meg,hogy valami bűnöző,de senki sem ismeri személyesen.Egy házibuliba kerültem az egyik barátnőmmel,de egy óra múlva Ő lelépett.Ott maradtam 7 teljesen idegen emberrel és ez a srác volt a házigazda.Taxira nem volt pénzem és egy közeli faluban voltunk,nem mertem senkit magam után hívni,hogy vigyen haza.Szégyellem,de részegen elég bunkó vagyok másokkal,Őt sem kíméltem.Egyszer kimentem józanodni,és egyedül Ő jött utánam egy takaróval,hogy nehogy megfázzak.Nem hagyott egyedül ott,annak ellenére,hogy láthatóan szét volt fagyva Ő is.Amikor lefekvésre került a sor,mert kidőlt mindenki,megvoltak a párok és nem volt hol aludnom.A viselkedésem ellenére,mondta,hogy a szobájában egyedül alszik,de kényelmesen elférek én is az ágyban,ne aludjak a földön vagy egy széken.Kicsit félve de belementem.Beszélgettünk és nagyon rendes volt velem szemben.Nem próbált visszaélni a helyzettel,nem nyomult rám.Rájöttem,hogy valójában az egyik legkedvesebb ember akivel eddig találkoztam.

Miért mondják rá,hogy nagyképű,meg hogy bűnöző úgy,hogy egy szót nem váltottak vele életükben?


2017. febr. 2. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Látom, van az a pénz, amitől a legbunkóbb majom is kedves, megértő jófiúnak látszik. :)
2017. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1-es, te egy farok vagy


Senkit se a látszatról kell megítélni. Attól mert van pénze? És? Akkor mi van? Lehet az a pénz bármiből. Szülei sikeresek, van valami biznisz, ahova benyomták a srácot, esetleg a szülők pénzelik, és? Ha megtehetik, akkor nyugodtan. Nem válogathatod meg a szüleidet. Oda, abba születtél bele, ezt dobta a gép. Nekem is van ismerősöm, aki 17 évesen, friss jogsival huszonmilliós(!) Maseratti-val járt suliba. Szüleitől kapta, mert Qrva gazdagok. De a srác ettől függetlenül nem volt elszállva. Ebben nőtt fel, szülei rendesen nevelték, tisztességre. Nem nagyképűségből ajánlotta fel, hogy ha már egy irányba mengyünk, akkor elvisz, hanem mert tudta, hogy sietek, ne várjam a buszt fölöslegesen (meg amúgy is tudtam milyen autója van, nem volt újdonság).

Az ne érdekeljen mit mond más.

Amúgy lehet mutat némi bunkóságot vagy közönyt a srác, és ez nem jön be a többieknek, de lehet az is csak "álarc", amivel távoltartja magától (jogosan) az irigykedő, "újgazdagozó" embereket.

Szóval valószínűleg igen, irigységből.

2017. febr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

"Párszor láttuk,hogy úgy szét volt csúszva alig tudott kiszállni az autóból,háromszor fordult vissza,hogy tényleg bezárta-e"


Na, majd ha egy ilyennél nem veszi észre anyádat a zebrán, és elüti, aztán neked kell majd pelenkáznod és a tolószékkel gurítanod, mert eltört a gerince és nyaktól lefelé lebénult... akkor is a világ legkedvesebb sráca lesz? Aranyásó.

2017. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha valakire sokan mondják, hogy nagyképű, akkor az valószínűleg az. Irigységből senkire sem mondják.

Az más kérdés, hogy pár tinit könnyű elvarázsolni pár perc alatt.

2017. febr. 3. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tipikusan az a srác, aki olyanná válik, amilyennek te látni akarod. Nem hiszem, hogy több lehetsz 18-nál, különben lenne már annyi rutinod, hogy keresztülláss az ilyeneken.
2017. márc. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!