Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ítélik el az emberek az...

Miért ítélik el az emberek az alkoholizmust?

Figyelt kérdés

Mert rajtam csak segített a pia. Huszonéves fiatal vagyok szarul fizető munkával, ahogy tudok megélek, de nem olyan könnyű.


Reggel fölkelek, bekapok pár falatot és bevágok hozzá egy felest, ettől mindjárt pozitívabbnak és barátságosabbnak látom a világot, kedvem lesz munkába menni, esetleg a munkahely felé sétálva be is nyomok az mp3-mon valami komcsi mozgalmi dalt, az jobb kedvre derít és a piával egész élvezhető.


Lehúzom a munkaidőt, a kollégák nem panaszkodhatnak rám, nem vagyok egy élmunkás, de amit kell az megcsinálok, még sose sunnyogtam el vagy sóztam rá másra egy feladatot se, a főnöknél se panaszkodtam még soha semmire.


Hazajövök, vacsorázok, hozzá megiszok pár sört meg pár vodkát és mulatós zenét hallgatok, ez feledteti velem a bút, és boldogan, önfeledten tudok hahotázni valami vicces műsoron a TV-ben.


Ha nem ihatnék alkoholt, valószínűleg már kinyírtam volna magam, vagy egy sarokban ülnék depressziósan, tehát javított az életminőségemen mert relatíve produktív munkássá tett, aki még örülni is képes.

Ezt miért kell elítélni?



2017. febr. 2. 20:41
 1/7 anonim ***** válasza:
82%

Egyedül fogod leélni az életeted, és a legjobb társ a piád lesz. Grat!

Ja és huszonévesen előtted áll a világ, elég rossz hogy csak a piához tudsz fordulni mint segítség.


Az alkoholista emberek nem százasok, sokak agresszív állatok ( mint pl apám). Akik mindennap este bebasznak és dülöngélnek jobbra-balra, meg fekszenek az árokban, vagy otthon döglenek...

Biztos szép életcél lehet! :D

2017. febr. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
78%
Mert ezzel nem a saját előrehaladásodat segíted elő, hanem elkábítod magad és várod a sültgalambot, pedig az is csak akkor pottyan a szádba, ha futsz utána.
2017. febr. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:
78%
Majd kérdezd meg ugyanezt 10-20 év múlva, mire teljesen leépülsz testileg, szellemileg és ugyanúgy sehol nem fogsz tartani az életben.
2017. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Mert sem rajtad, sem máson nem segít a pia, a napon túllendülni legfeljebb. Tisztában vagyok vele hogy van olyan élethelyzet amivel egyszerűen nem lehet mit kezdeni, és hogy ilyenkor úgy érezheted hogy mindegy hogyan, csak teljen el a nap, de nem vezet sehova, csak hosszú távon még szarabb lesz. Meg persze ott van az is, hogy a legtöbben különbnek érzik magukat ha másokra köpködhetnek.
2017. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
33%
Kamu.
2017. febr. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
egyre jobbak a történeteid
2017. febr. 3. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

tönkre fogsz menni pár így múlva ha így folytatod...eliszod a házadat is!

ja és az alkeszokat mindenki utálja.. :)

2017. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!