Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lányok. Milynek tartjátok az...

Lányok. Milynek tartjátok az olyan fiúkat akik bevallják, hogy egy adott szituációban mit éreznek?

Figyelt kérdés
Például ha bevallja, hogy fél(de pl. lehet izgulás is) akkor őszintének és rendesnek gondoljátok vagy esetleg gyengének amiért kimutatja a valódi érzéseit?

2017. febr. 3. 23:41
 1/6 anonim ***** válasza:
5%
Én megmondom őszintén én gyengének gondolom tudom undoritó ez a gondolat meg minden de így érzek és ezen nem tudok változtatni.Persze emiatt nem szakítanék vele vagy barátkoznék vele többet.
2017. febr. 3. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben vannak.
2017. febr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Normálisnak gondolom. Nincs olyan, aki semmitől sem fél, tart. A párom pl.fél a magasságtól. Ettől még egy nagyon férfias férfi. Mindig biztonságban érzem magam mellette. De van sokminden, amitől szerintem mindenki fél, pl. betegség, szeretett személy elvesztése.
2017. febr. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem kifejezetten tetszik, szimpatikus, ha egy fiú őszintén megmondja, kimutatja az érzéseit.
2017. febr. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem az ilyet, mivel nem vagyok gondolatolvasó. És sokszor mentek gajra kapcsolataim amiatt, mert nem tudtam kitalálni, mit érez a fiú.


Valójában nárcizmus azt várni, hogy a másik kitalálja az érzéseinket. A felnőtt kommunikációhoz hozzátartozik ez, nincsen jó emberi kapcsolat enélkül - és a szerelmi kapcsolatokhoz végképp elengedhetetlen.


És szexi is ha valaki fel meri tárni, hogy ő nem superman, hanem egy ugyanolyan ember, mint én is.:)

2017. febr. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon pozitív dolog, amíg nem viszik túlzásba :)
2017. febr. 4. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!