Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 15F Tul kialló a csont orrombó...

15F Tul kialló a csont orromból és nagy is zavar, nagyon, nagyon. És már szoltak is be és még ha nem is erdekel, akkor is csúnya és elveszi az onbizalmam is. Mitcsinaljak? Mutetsem meg

Figyelt kérdés
Ne ilyedjetek meg a keptől!(csak normalis válaszokat irjatok
2017. febr. 6. 20:59
 1/5 A kérdező kommentje:
2017. febr. 6. 21:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak műtéttel lehet korrigálni, erre viszont 18 éves korodig csak szülői engedéllyel van lehetőséged. Mivel esztétikai műtét, tehát egészségügyi problémát nem okoz, ezért csak térítésesen oldható meg. Nagyon nézz szét a plasztikai sebészek között a szüleiddel, mert nagyon nem mindegy kihez mentek, a túl alacsony ár gyanús lehet, de a drága műtétek sem garantálják az orvos szakértelmét.
2017. febr. 6. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Lyaly, de lyó, hogy előre említetted az ilyedtéget. Nem túl lyó a hejesírásod, ugye?
2017. febr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nem azt kell figyelembe venni ,hogy mit rontottam.

Ha valami nem tetszik el lehet hagyni a kérdést!

2017. febr. 6. 21:44
 5/5 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva én nem tudom hogy mit kéne látnom ezeken a képeken, nekem nem tűnik semmi extrának.
2017. febr. 7. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!