Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti színleltetek valaha rosszul...

Ti színleltetek valaha rosszullétet? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

Én életemben egyszer színleltem rosszullétet. Még régebben, a gimis éveim alatt történt. Egyik órán nagyon ki kellett mennem a wc-re, de a tanár nem hogy nem engedte ki a gyerekeket, hanem hosszas hegyi beszédbe kezdett arról, hogy mire való a szünet. Úgyhogy úgy mentem oda, hogy nem vagyok jól és kimehetnék e, kiengedett, aztán amint elvégeztem a dolgom, nem színleltem tovább a rosszullétet.


Kíváncsi vagyok, kerültetek e már olyan szituációba, akármilyenbe, amiben rosszullétet színleltetek és, ha igen, miért.



2017. febr. 7. 22:46
 1/6 anonim válasza:
42%
Persze nagyon sokszor :D Ha nagyon elegem volt a suliból, osztályfőnőknek mondtam hogy nem vagy jól, aztán hazaengedett. Ezt 2-3x csináltam. Ami gyakoribb hogy egyáltalán nincs kedvem suliba menni, fáradt vagyok de nincs semmi bajom, ilyenkor füllentem hogy fáj a torkom, hasmenés stb. a szüleimnek, elküldenek orvoshoz ő ad egy hét igazolást és kész is. Na ezt rengetegszer adtam már be. Színleltem rosszullétet akkor is amikor nem volt kedvem elmenni valahova a barátnőmmel vagy szüleimmel. De hát ezek előfordulnak, attól még nem tartom magamat hazugnak, csak kell a pihenés :D
2017. febr. 7. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
23%

Középsuliban. Tél volt. Olyankor sokan hiányoztak megfázás influenza miatt. Elmentem a dokihoz. Kicsit taknyos voltam. Sok beteg gyerek volt. Futószalagon mentünk be. Rájátszottam egy kicsit mikor köhögni kellett. Kiírt egy hétre.

Otthon mikor laptam forró teát es meg kellet mérni a lázam gyorsan bele tettem. 39 körül volt mikor anyum oda jött megnézni.

2017. febr. 8. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
Középiskolában, az érettségi évében jött ki rajtam a legsúlyosabban a depresszió. Fizikai rosszullétet játszottam el, hogy ne kelljen iskolába mennem, aztán lefeküdtem aludni. Gyakran csináltam.
2017. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
23%
Igen, főleg, ha anno általánosban felelés volt, és nem tanultam semmit sem. Volt, hogy azt színleltem, hasmenésem van, néha eljátszottam, hogy a hasam fáj veszettül. Sok hülye húzásom volt már :D
2017. febr. 8. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
23%
Most is azt csinálom mer TZ t írnánk :D
2017. márc. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
van egy ismeret hogy amikor színlelsz valamit akkor tényleg meg is fájdul, és beleragadsz, tehát hogy többször utána előjön a betegség. Főleg ha elfelejtetted hogy színlelted korábban pl. nagyon kis korodban 4-5-6 évesen.
2017. máj. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!