Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem vágyok semmire? Ilyenkor...

Nem vágyok semmire? Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés

Ahogy a címben van. Nem vágyom pénzre, hatalomra, sikerre. Se új barátokra, élményekre, kilépésre a konfortzónámból.

Egyáltalán nem vagyok depressziós. Nem erről van szó. Ez vmi teljesen más. Nem vagyok 'kiégve'. Azaz nem vagyok hulla fáradt és frusztrált. Egyszerűen nincs bennem tűz semmi irányú növekedés iránt. És ezt abszolút nem akarom. A legjobb definíció asszem az hogy nihilista vagyok. Mindenre az a válasz hogy 'minek?' Minek több pénz? Úgy se elég? Minek új pár v emberi kapcsolat? Mind ugyan olyan és unalmas. Stb. Minden véleményt szívesen meghallgatok, írd le nyugodtan. Köszi


2017. febr. 8. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
42%
Eljutottál a nirvánába, gratulálok! :D
2017. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ja erre már én is rájöttem :D De nem vágyok hogy oda kerüljek :D. De a komoly válaszokat továbbra is várom.
2017. febr. 8. 21:15
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálam is van ilyen,de ezek átmeneti állapotok,vannak ilyen és olyan napok is...
2017. febr. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És arra miért vágytál hogy ide kérdést írj? Anyám kínja...
2017. febr. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!