Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok hibáztatva, ha...

Miért vagyok hibáztatva, ha nem tudtam semmiről?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy sokan lehülyéznek. Egyszer meghallottam egy beszélgetést, amiben arról volt szó, hogy az illető személynek nem veszem észre az ismerősén, hogy belém van zúgva.

Én ezt felháborítónak találom, mert mégis honnan a francból kellene tudnom arról, hogy szeret engem, ha nem mondja?! Ráadásul ő a fiú. Nem mintha ez sokat számítana, de ha valaki akar valamit a másiktól, akkor szólni kellene neki, nem?

Miért én vagyok a szemét alak? Hiszen nem is kaptam jeleket se, meg utalásokat se.

Komolyan gondolatolvasónak kellene lennem? Vicc az egész, nem értem őket se és őt se.


2017. febr. 11. 18:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Testbeszéd alapján is le lehet szűrni a dolgokat, lehet, hogy ők ezeket jobban észrevették mint te.
2017. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Szerintem egyáltalán nem vagy hibás,vannak emberek,akiknek egyszerűen a testbeszédből nem jönnek le az ilyesfajta célzások,ha pedig mégis,akkor sem lehetsz biztos abban,hogy jól szűrted-e le a dolgokat.
2017. febr. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Szóból ért az ember,mellesleg meg nem vagy köteles vele járni mert neki te tetszel.Szóval magasról tegyél a véleményükre.
2017. febr. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Szoktam neki írni néha, aztán sokszor volt olyan, hogy órákkal később válaszolt, vagy nem válaszolt egyáltalán az üzenetemre. Élőben meg mostanában nem is látom szinte sehol sem, el se tudom érni ha akarnám se. Ezek nekem nem tűnnek túl szerelmes gesztusoknak. Ha egy vénember, aki zaklatott a nyomomra tudott bukkanni még néhány hónapja, akkor a srácnak semmiből nem állna, ha nagyon akarná.

Kb mellőzve vagyok és a slusszpoén, hogy belém van zúgva állítólag.

De milyen szar vagyok, hogy ezekből a "sokat mondó" jelekből nem olvastam. Sírjak vagy nevessek? Inkább teszek rá. Szerintem szól, ha akar.

2017. febr. 11. 18:22
 5/15 A kérdező kommentje:
De nem? Ti mit tennétek a helyemben?
2017. febr. 11. 18:23
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha neked is tetszik a srác akkor kezdeményezhetsz nyugodtan te is..Ha nem tetszik, akkor meg ne húzd az agyát ,ne levelezz vele,mert azt bíztatásnak veszi ,közben csak barátzónába tartod.Ellentétes nemű barátok meg nincsenek.
2017. febr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Szerintem vannak ellentétes nemű barátok is, és nem húzom az agyát egyáltalán semmivel. Miért húznám azzal, ha vele is beszélek? Nem értem.
2017. febr. 11. 18:39
 8/15 A kérdező kommentje:
Szerintem szóljon, ha valamit szeretne. Ez a véleményem. Ha meg nem vagyok érdekes a számára, akkor ne hülyézzenek az ismerősei.
2017. febr. 11. 18:45
 9/15 anonim ***** válasza:
Nincsenek ellentétes nemű barátok ,főleg ha mindkét fél egyedülálló és hasonló korú..Ez a példa is azt mutatja,hogy a srác titokban szerelmes beléd.Az egyik fél mindig többet akar,és ezt vagy titkolja vagy nem.Az hogy beszélgetsz vele és gondolom kedves vagy vele, biztatást jelent. Csak valamiért félénk a srác és inkább marad "barát" minthogy rákérdezzen hogy jártok e és elutasítod ezzel megszűnne a barátság illúziója is.
2017. febr. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Akkor mit tudok tenni most? Én nem félek tőle. A hibáztatás zavar, mert nem tudtam semmiről.
2017. febr. 11. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!