Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan pszichológust...

Ntmlan kérdése:

Van olyan pszichológust akivel online is lehet beszélni, normális és ezen felül érti is a munkáját?

Figyelt kérdés

2017. febr. 11. 22:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
73%
Létezik, de nagyon drága, és nagyon nehéz olyat találni aki tényleg figyel Rád. Inkább egy olyan személyt kellene találnod, akinek a papír hiányának ellenére is meg van a pszichológiai tudása, és pénzt sem kér érte, mert nem az motiválja, hanem hogy közelebb kerüljön az emberi agyhoz.
2017. febr. 11. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
1. Viszont ha nincs papírja nem lehetünk biztosak a tudásában.
2017. febr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%

Van ilyen. Ámbátor tényleg kevés köztük a megbízható, tényleg lelkiismeretes szakember. És nem is mondható olcsónak, nem egy peták lesz az biztos! Vannak elvileg ingyenes kelkisegély oldalak is, de azokat leginkább egyházak működtetik és nyilván általuk sokat fogsz hallani Jézus Krisztusról vagy más bibliai alakokról. Nem tudom milyenek, nincs velük tapasztalatom

De esetleg mond el itt a problémádat, hátha vannak tapasztalattal rendelkező hozzászólók és tudnak Neked segíteni!

2017. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszonom, de ez nem egy perces tema az az igazsag.

Jezus Krisztus meg a Biblia nem ad magyarazatot arra, hogy az embernek miért vannak duhkitoresei vagy miert depresszios. Csak az mindenre a valaszuk hogy keresd Jezust mindenbe...

2017. febr. 11. 22:54
 5/11 anonim ***** válasza:
Azért vannak dühkitöréseid, mert valami olyan dolog ért, amit nem bírsz elviselni, és nem tudod visszafogni sem magad. Azt neked kell tudnod, hogy mik ezek a dolgok.
2017. febr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#2: a papír sem jelent ám semmi... Láttam olyat akiknek volt papírja, mégsem értett ahhoz amit csinál.
2017. febr. 11. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Csak peldakat irtam. De ha igy is volna, az agy elnyomja a szamara kellemetlen informaciok jo reszet.
2017. febr. 11. 23:33
 8/11 A kérdező kommentje:
Helyesbitek. Egy olyan emberre van szuksegem aki akar is segiteni, nem muszaj papir, eleg ha csak afele halad.
2017. febr. 11. 23:35
 9/11 anonim ***** válasza:
6-osnak igaza van. Nekem 2 olyan szakmám is van amit még jó 10 évvel ezelőtt leraktunk csoport szinten félig lecsalva. Azóta megvan a papír, de egy szót nem tudok már belőle.
2017. febr. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kérdező! Első vagyok, ha gondolod megpróbálhatom, de nem ígérek semmit, a tudásom sehol sincs a szakemberekéhez képest, viszont...a szándék legalább meg van. ^^ :)
2017. febr. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!