Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet gonosz emberek...

Hogy lehet gonosz emberek egészségesen sokáig élnek, meg jó emberek betegségben korán meghalnak?

Figyelt kérdés

Régen ezen gondolkodok. Ez tényleg ezt tapasztalom. Azok gonosz emberekről beszélek. Akik életük arról szól:nem tanultak,nem dolgoztak ,rosszindulatúak, pofátlanok,hazudnak ,lopnak, isznak, cigiznek, egészségtelenül élnek, más emberek életét tönkretették vagy kihasználták. Vígan boldogan egészségesen megélik nyugdíjaskor, sőt sokáig élnek.

Ellenben normális jó emberek,tanult dolgozik,oda figyel egészségére és más embereken segítenek. Azok sok szerencsétlenséggel, több betegséggel megélik nyugdíjas kort vagy nyugdíj előtt meghalnak súlyos betegségben. Hogy lehetséges ez?



2017. febr. 12. 12:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Genetikáról hallottál már?


Én azt nem értem, hogy bizonyos emberek hogyan tudnak olyan segg ostobák lenni mint amilyenek.

2017. febr. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes az egyén helyett, statisztikákat nézni erről, le merem fogadni, hogy nagy számokat követve nem fogod tudni ugyanezt a következtetést levonni
2017. febr. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi köze hozzá, ez mind genetika. Meg vannak rossz emberek akik korán meghalnak és vannak jók akik későn. Csak mindig a fordítottja a furcsább és az marad meg az emberekben.
2017. febr. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
úgy, hogy a betegség nem gondolkodik el azon, hogy "igen, ő rossz ember, őt elkerülöm, meg őt is mert ő is rossz.. át, ott egy jó ember.. na őt gyorsan megfertőzőm.."
2017. febr. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
28%

Úgy, hogy valamit titkol előled a "normális jó" ember.

Pl sok olyan filmet néz, amiben semmi negatív nincs. Ekkor már beteg lehet a bezártságtól.

2017. febr. 12. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de szerintem elég nagy butaság a rosszindulatot összekeverni a betegségre való hajlammal.

De ha mindenképp ezen a szálon akarsz elindulni: én nem vagyok egy matyóhímzés, aki ártott nekem, azt bosszúból kegyetlenül földbedöngölöm (Nem, de tegyük fel, hogy így van). Ebben az esetben én a bosszúm beteljesülésekor mély megnyugvást fogok érezni. Míg egy jó ember az elvei miatt nem élheti ki a bosszúvágyát, ha úgy tetszik vérszomját, pedig az benne is ugyanúgy ott van, csak elnyomja :) Ő meg frusztrált lesz, azt se tudja, mitől, így nagyobb eséllyel megtámadhatja bármi.

De itt abbahagyom, még mielőtt eltérnénk a laposföld irányába :D


Viszont abban igazad van, hogy az élet igazságtalan. Napi egy dobozzal szívok, 4-6 órát alszok, minden hétvégén berúgok mint a kocsis, és ízfokozóktól hemzsegő műanyag kaját zabálok kétpofára. Az hagyján, hogy nem hízok tőle, de utoljára gyerekkoromban voltam megfázva, és azóta semmi. Persze, később még visszaüthet az életmódom, de közben vannak olyan munkatársaim, akik sportolnak, salátát esznek levegővel, letették a cigit, egy pohár bornál többet nem isznak, vitamindúsan igyekeznek táplálkozni, és mégis nonstop taknyosak.

Az élet igazságtalan.

2017. febr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
94%
A gonosznak nincs bűntudata. Èlvezi az èletèt.
2017. febr. 14. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Akinek pl. valamilyen gyerekkori trauma miatt nincs lelke, azt az sem erdekli hogy hogyan viselkedik masokkal. Kihasznalja oket, élősködik rajtuk. Nincs bűntudata. A betegsegek kialakulasa illetve a gyogyulast nagyban befolyasolja a lelki allapotunk. ( nyilvan pl ha eltorik a labad azt nem nagyon befolyasolja a lelki allapotod, de a stressz vagy a buntudat komoly gondokat okozhat ) Mivel nem vesz a szivere semmit, nem is betegszik bele a dolgokba amit tett. Mások energiáját használja fel.
2021. szept. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!