Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki eros jellem, annak...

Ha valaki eros jellem, annak tenyleg sok "utaloja" van?

Figyelt kérdés

Az utobbi idoben azt figyeltem meg, hogy sokkal erosebb lett a jellemem(hatarozott velemenyem van, amit barmilyen helyzetben felvallalok, ha valamirol megvan a velemenyem nem tud senki befolyasolni, elteriteni az utamrol) az emberek azon resze, akik ugymond muveltebbek, tanultabbak, sokoldalubbak jol kijonnek velem, viszont az emberek kevesbe muveltebb resze ki nem allhat... Lehet, hogy ezert?

Nem vagyok flegma, barkivel szoba allok, ha kell.


2017. febr. 12. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Én pont az ellenkezőjét tapasztalom. Szerintem egy erős jellemű embernek sok barátja van mert vonzza az embereket. Én is szívesebben beszélek erős jellemű emberekkel mint gyengébb jelleműekkel mert szeretem ha valaki kiáll magáért,magabiztos és intelligens. A gyenge jelleműek egymást utálják mert tudják hogy egy erősebb jellemű ember nem fog foglalkozni a hülyeségeikkel. Ezt megfigyelheted suliba vagy akár munkába is. Álltalában az olyan embert aki nem tűr nem zargatnak.
2017. febr. 12. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az utálót inkább úgy mondanám hogy irigylő. Nagyon sok embernek problémája van az önértékeléssel és ha meglátnak egy magabiztos,erőt sugárzó embert akkor irigység fut át rajtuk mert ő is olyan szeretne lenni mint te,csak valószínűleg ő soha nem lesz olyan mint te és ennek a tudata szüli a féltékenységet.
2017. febr. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Akkor én valószínű a műveletlen kategória vagyok.

Erős jellem, határozott vélemény...ezekkel úgy vagyok, ha van valamiről konkrét véleményem, még ha 100%-ig is biztos vagyok az igazamban, tiszteletben tartom a mások hozzáállását a témához, mert ezernyi szempont szerint lehet mérlegelni dolgokat.

Ismerek pár hasonló típusú embert, ellentmondást nem tűrően hangoztatja az álláspontját, és ha valaki mer valamit közbeszólni, mérhetetlenül ideges lesz.

Talán a tanultabbak, műveltebbek azért ignorálják ezt, mert...tudják, mi a helyzet.

2017. febr. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!