Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kifogom nőni, hogy a 13-14...

Kifogom nőni, hogy a 13-14 évesek tetszenek?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok.

Vékony, alacsony, visszahúzódó vagyok, tehát nem valami férfias.. Valószínűleg emiatt van, hogy képtelen vagyok magam mellé egy 'nőiesebb' lányt elképzelni. Ahogy idősödöm úgy válik az aktuális korosztályom egyre 'felnőttesebbé', és nekem egyre kevesebb lány tetszik..


Leginkább a nálam 3-4 évvel fiatalabb lányok tetszenek, mert ők már nem kislányok, de mégsem teljesen nők. Igazából nem tűnne fel senkinek a korkülönbség, mert mint említettem én is kb. 14 évesnek nézek ki, de azért mégiscsak aggasztó. Jelenleg egy hetedikes lány tetszik, de nem merek lépni, mert iszonyat gáznak érzem, viszont nagyon félek, hogy pár év múlva sem fogok tudni "szintet lépni" a lányok terén..

Sok haverom mondja, hogy a 30-as nők milyen jól néznek ki, de számomra inkább taszító egy ilyen felnőtt nő, mintsem vonzó, de már a 20 felettiek között is jó pár olyan van, aki ránézésre tudom, hogy 'nem nekem való'.


2017. febr. 13. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg ki fogod, én is kinőttem.
2017. febr. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
10%
Nagyon nem kell kinőnöd. 17 évesen tényleg kicsit cinkes a 13 éves csaj (jogilag nem, csak morálisan), de 18-19 évesen 14-15 éves csaj már abszolút nem ciki.
2017. febr. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
38%
a fiuk akár 21 éves korukig is nőhetnek.
2017. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
Szia! Lehet, hogy ki fogod nőni, legalábbis jobb esetben, de sokan nem növik ki sajnos. Több olyan ismerősöm is van, akiket kb 10éve ismerek, most 30 körüliek és teljesen leragadtak a 14-16 éves lányoknál. A te korodban még nem gáz, de az övékben már igen.
2017. febr. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Mi? a 13-14 éves lányok nem kislányok?

Jézus, ezen felnevettem te kis pedo :D


Hát ha ők tetszenek neked, akkor meg is érdemled, sok sikert a kis lánykákhoz, hátha bejössz te is nekik :D

23n

2017. febr. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

5-ös!

Miért nem válaszolsz normálisan a Kérdezőnek?

Téged biztos felszedett egy pénzesebb kölyök,aztán nagy menő lehetsz.

Szegény srácnak meg lehet a baja a miatt,amiket ír magáról,és nagy valószínűséggel nem ő tehet róla.

Az ilyen embereknek egy intelligens ember ha máshogy nem is,de legalább szavakkal segít.

Te is odaírod az n betűt a korod után,de szerintem inkább az l betűt kellett volna.

A Kérdezőnek írom:

Még nincs nagy probléma,és tulajdonképpen megírtad saját magad a választ,viszont idősebb korban gond lehet a pedofíliás hajlam kialakulása.

A visszahúzódottságon és a vékonyságon kell dolgoznod,hogy magabiztos legyél.

Mindenképp kezd sportolni,izmosodj!

Sajnos ha nem indulsz el valami önerősítő úton,akkor az élet előrehaladtával,és megpróbáltatásai miatt egyre több kudarc fog érni,ami rombolja az önbizalmadat.

Nem fogsz tudni kialakítani emberi kapcsolatokat,csak a gyengébb dominánsúakkal,azok pedig a fiatalok,netán a gyerekek.

Esetleg még szociális fóbia betegség is kialakulhat.

Esetleg egy fejlettebb 14 éves lány nem gáz most,de ha egy két év múlva is ez lesz a helyzet,az már fura lesz.

Szóval én azt válaszolnám,hogy ki lehet nőni,de magadat is fejleszteni kell.

2017. febr. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

5. válaszoló, te kislányozod le a 14 éveseket, amikor 23 évesen se tudod, mit jelent a pedofil :D agyilag te sem vagy több azoknál a kislányoknál..

Kérdező, szerintem ha pár éven belül te is férfiasabb leszel, valószínű, hogy a nőiesebb lányok fognak tetszeni.

2017. febr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem érthető, hiszen még te is növésben vagy. Nem kell mindenkinek hú de érettnek lennie tizenévesen. Nem baj, ha ők tetszenek, szerintem nyugodtan kezdeményezhetsz. Kinőni meg biztosan ki fogod, emiatt ne aggódj. 25/N
2017. febr. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a nálad idősebb csajokra ès helyrejösz.
2017. febr. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!