Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rossz ember lennék azért,...

Rossz ember lennék azért, mert tudom, hogy irigy rám egy csaj, és még ráteszek egy lapáttal?

Figyelt kérdés

Van egy csaj, ako évfolyamtársam, és többen mondták, hogy irigy rám, többek között azért, mert jobban tanulok, mint ő.

Én meg persze nem akarok alul maradni, és jól esik, hogy riválist látnak bennem, ehhez pedig hozzátevődik még az, hogy szép ruhákban, cipőben járok be órákra, és jópár pluszt megengedek magamnak. Látom a csajon, ahogy rámnéz, hogy tényleg irigykedik, és nekem picit ez jól esik...


2017. febr. 14. 19:21
 1/5 A kérdező kommentje:
Ez rossz lenne? Vagy csak sima női hiúság?
2017. febr. 14. 19:22
 2/5 anonim válasza:
92%

Nem hiszem, hogy ez azt jelentené, hogy rossz ember vagy. Csupán (bocsánat a kifejezésért) de feltűnést akarsz kelteni. Ez mindenkivel megesik, nevezhetjük női hiúságnak is. De semmiképpen nem azt jelenti, hogy rossz ember vagy!

Ezt verd ki a fejedből!

2017. febr. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem meg ez nem a legkedvesebb tett a világon, és az általam ismert jó emberek nem így viselkednek ilyen szituációban. Szerintem gyerekes vagy ...még.
2017. febr. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ettől nem vagy rossz ember, bár én a helyedben nem tennék rá egy lapáttal sem, mert ha intelligensebb és különb akarsz lenni, akkor pont le$z@rod, hogy irigykedik. A helyedben nem versengenék, hanem maradnék az, aki eddig voltam. Elmondásod alapján fel sem tűnt, hogy irigy rád... Lehet, hogy pont azért, mert nem tudta magára hívni a figyelmed, így viszont igen. Ne foglalkozz vele továbbra sem, úgy bölcsebb maradsz!
2017. febr. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy jól esik, de legyél különb, és ne foglalkozz vele, mert GYEREKES! Igen, a hiúság adja ezt az érzést... Különben is, amit te felveszel, azt sem te veszed meg, hanem a szüleid! Úgy dicsekedj, hogy nem te dolgozol meg az extra kívánságaidért. Ha van rá annyi pénze a szüleidnek, akkor tegyél az irigységre mégegy lapáttal, de ettől csak a primitívebb barátaid szemében leszel menőbb. Nem sértésből mondom, de jól mondják az előző kommentelők is.
2017. febr. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!