Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van ezzel így? 16f

Más is van ezzel így? 16f

Figyelt kérdés

Előre szögezzük le, nem fényezem magam. Nem vagyok egoista. Szóval az van, hogy csajos környezetben izgulok valamiért:D az az érés, amikor az embert kihívják felelni.na ez van csak folyamatosan.

Pedig a kinézettel nincs probléma. Vékony testalkat, magas vagyok, sok lány tart helyesnek.

De akárhányszor olyan helyen vagyok, ahol sok a lány, egyszerűen izgulok, és sz@r érzés:D

Kinövöm? Vagy mi?



2017. febr. 15. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Kinézetnek ehhez az érzéshez semmi köze. Ki is felejthetted volna a kérdésből, mert most sokan mégis egoistának fognak nézni, még akkor is hogy te leszögezted, hogy nem azért írtad.

Te egoista bunkó :/


Egyébként majd megszokod ha több időt töltesz majd köztük.

2017. febr. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

1. Ha valaki tudja magarol hogy a tobbiek vonzonak tartjak az nem egoizmus csak szimplan egy pozitiv onkep, egy pozitiv onertekeles. Nem fenyezte magat az illeto szerintem a kerdesben, csupan par kulso tenyezot emlitett meg magarol nem ertem ez miert egoizmus. Sokkal jobb ha az ember meglatja onmagaban a pozitiv dolgokat ahelyett hogy allandoan azon stresszelne magat hogy mik a hibai.


2. Ez teljesen normalis. 16 eves vagy es azert ebben a korban mar eleg rendesen beertek nalad a "hormonok" vagy hogy mondjam. Persze hogy izgulsz ezzel mindenki igy van. En mint lany is elmondhatom hogy ha fiuk kozott vagyok is "izgulok" mert hat valljuk csak be az emberbe bele van kodolva hogy tetszeni, imponalni akar az ellenkezo vagy azonos nemu tarsanak ez teljesen normalis emberi erzelem. Pont most vagy abban a korban amikor tulzottan erdeklodest tanusitasz a lanyok irant de kesobb valoszinuleg csillapodni fog mert raebredsz hogy nincs miert feszengened.

2017. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
#2 Ne értsd az iróniát boi.
2017. febr. 15. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normális, nem is baj, csak ettől függetlenül próbálj meg magabiztosnak látszani, mert a lányok azt szeretik.

Minél többet beszélsz lányokkal, annál egyszerűbb lesz, meg persze ha lesz barátnőd, akkor rájössz, hogy mi is ugyanolyan emberek vagyunk, mint ti, és nincs miért feszengeni.

Pár éve én is zavarban voltam, ha fiúkkal kellett beszélni, legalábbis ha olyannal, aki tetszett (én most vagyok 18, és lány, ha még nem derült volna ki :D). Ha tetszik valaki, szerintem furcsa is lenne nem zavarban lenni.

Azt nem mondhatom, hogy kinövöd, mert mindenki más és más, de valószínűleg enyhülni fog az izgalom. :D

2017. febr. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igazad van kedves 2#

Jol latod a helyzetet, koszi a valaszod!

2017. febr. 15. 13:22
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat

Egyebkent volt mar baratnom 1 eve. Volt ott minden, de a kapcs. Nemvolt jo:D

2017. febr. 15. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!