Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudok így utálni?

Hogy tudok így utálni?

Figyelt kérdés

9.-es vagyok. Van az osztályomban egy srác, aki egyáltalán nem ártott nekem, csendes és visszahúzódó, de valamiért elkezdtem utálni. Ma amikor mentem haza, odajött hozzám beszélgetni, és olyan mértékű undort éreztem, hogy legszívesebben elfutottam volna. Komolyan nem értem, hogy miért van ez, nem ronda és nem is büdös, mégis utálom. Nem is ismerem, ez volt az első alkalom, hogy szóba álltam vele.Nincs vele semmi baj, de valamiért gyűlölöm. Miért van ez? Egyébként én is csendes vagyok és visszahúzódó, és nincs semmi önbizalmam, nem is szeretem magam. Lehet, hogy azért taszít az a csávó, mert hasonlít rám abban, hogy csendes és visszahúzódó? Bár ez nem lenne logikus, mert az osztályban vannak még rajta kívül csendes és visszahúzódó emberek, de őket egyáltalán nem utálom. Egyébként nem ez az első eset, hogy ok nélkül utálok valakit. Tavaly, amikor szóbelizni voltam és a terem előtt kellett várakozni, akkor is megláttam egy fiút és éreztem az utálatot. Pedig az a gyerek aztán hozzám se szólt, az se volt csúnya, se büdös, mégis viszolyogtam tőle. Mi ez, gyűlölet első látásra? Miért érzek így néhány ember iránt?


15/L



2017. febr. 15. 20:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Van ilyen.... Ez a noi megerzes egyik arnyaltabb oldala. :)
2017. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!