Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az ébredési "technikátok"?

Mi az ébredési "technikátok"?

Figyelt kérdés
Mire kelsz, ébresztőóra/telefon? Hány ébresztőt állítasz be és mennyivel hamarabbra ahhoz képest amikor már tényleg fel kell kelned?

2017. febr. 15. 21:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mobil, de hamarabb felébredek és kikapcsolom az ébresztést.
2017. febr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tablet. Elalvás előtt még nyelvleckét indítok el rajta, rendszerint az első 10 perc után már alszom, hihetlenül kikapcsolja az agyam, az a monoton vartyogás. Reggel megszólal rajta az ébresztő, mivel 2 órával korábban kell kelnem mint a páromnak, így azonnal kinyomom, kisettenkedek a hálóból, aztán a konyhában még olvasgatok és nyomom befelé a koffeint, míg úgy nem érzem, hogy készen állok az indulásra. Ha egyedül élnék, akkor sokszor nyomnék a "szundira" kikapcsolás helyett és döglődnék, de így nem tehetem meg, hogy a másikat is nyolcpercenként felriasztom. De jobb ez így. :)
2017. febr. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Telefon és hatalmas akaraterő :/

Én olyan nehéz ébredő vagyok hogy a nap legnehezebb részének a reggeli felkelést érzem. Pedig nincsen könnyű munkaköröm.

2017. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Telefonon ébresztőt húzok, kinyomom, még kb 5 percig pihenek csukott szemmel, aztán még 5 percig Facebookon Tasty videókat nézegetek, és aztán kelek fel :) Sose okozott klönösebb nehézséget a reggeli kelés, viszont este 10 után elég nehezen maradok ébren.
2017. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Anyám kelt, én káromkodok egy nagyot, aztán 5 perc fetrengés után idegesen kimászok az ágyból.
2017. febr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Telefonra, 1 ébrsztőt állítok 10 perces szundival, max 10 perccel állítom korábbra. A szundi egy fél képernyőt elfoglaló gomb, a kikapcsolás meg egy egészen kicsi, plussz 2 egyszerű matekfeladattal lehet kikapcsolni a szundit is meg az ébresztőt is, így nem igazán tudom úgy kikapcsolni hogy egyáltalán ne eszméljek.

Ha helyzet van akkor felkelek gond nélkül, ha nincs akkor meg van hogy 2-3 órán keresztül nyomkodom ki a szundit, mert reggel kb fél perc se kell, hogy visszaaludjak :D

2017. febr. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és egészen halkan indul az ébresztő 1 perces felfutási idővel, általában már arra felébredek amit pár méterről már nem is hall az ember, azt így nem kell minden reggel kihordani egy szívrohamot a hangos ébresztőre :D
2017. febr. 15. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Van amikor beagykontrollozom magamnak a keles idopontjat es akkor masodperc pontosan akkor kelek, mint amit elterveztem. De ezt ritkan csinalom.
2017. febr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 schamuelson ***** válasza:
100%
Az ébresztőt mindig fél hétre állítom, de legtöbbször előtte 5-10 perccel már ébren várom, mikor szólal meg a r..... (miért szűri ki a gyengeelméjű trágárságszűrő a "rohad ék" szót?) , hogy kinyomhassam. Persze, még szabadnapon sem tudok visszaaludni.
2017. febr. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, jöhetnek még!

Én 4 ébresztőt állítok be, a legkorábbit fél órával a felkelés elé. Nekem se a napom fénypontja az ébredés, elég szarul kelek mindig, és ha nem pattanok fel, pillanatok alatt visszaalszok.

2017. febr. 16. 14:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!