Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet ebből kitörni?

Hogyan lehet ebből kitörni?

Figyelt kérdés

Lelkileg nagyon össze vagyok törve, mert béna vagyok mindenhez.Nem tudok bátrabb lenni és barátokat keresni, mindig csak befelé fordulok.Egyedül sehova nem jó elmenni, pedig tudom, hogy nincs más választásom.

A másik meg, hogy nagyon komoly vagyok és ezen szeretnék változtatni. (F)


2017. febr. 16. 01:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?amúgy en is voltam ilyen helyzetben sokszor és nem mertem egyedul kilepni az utcara se mert depresszios voltam meg féltem.de hogy mitol feltem azt nem tudom.meg bekepzeltem hogy mindenki engem bamul es azt gondolja rolam amit en erzek magamrol hogy maganyos vagyok meg bena es ezen rohog mindenki
2017. febr. 16. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem vagy béna, csak azt mondod és ez által bemeséled magadnak. Kérdezd meg magadtól, hogy miket csinálnál meg ha tudod, hogy nem vallhatsz kudarcot és csináld is meg.
2017. febr. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
27 éves vagyok.
2017. febr. 16. 07:38
 4/5 acelsziv ***** válasza:
Mi az, hogy béna vagy. Mindenki jó valamiben. De ha a halat az alapján ítéljük meg, hogy hogyan tud fára mászni egész életét úgy fogja leélni hogy ő ostoba.
2017. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Éppen abban vagyok béna amiben kéne.Barátkozásban, csajozásban gondoltam.TV nézésben igazi profi vagyok.
2017. febr. 16. 15:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!