Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Most komolyan bulizós fiúk,...

Most komolyan bulizós fiúk, miért jó ez nektek?

Figyelt kérdés
Ha van egy tök normális, rendes, csendes srác, miért akarjátok mindenáron elrontani? Minek szekáljátok folyton, hogy menjen ő is bulizni meg igyon meg ne legyen elég neki egy nő meg viselkedjen olyan közönségesen,mint ti? Miért nem tudjátok békèn hagyni őket? Ekkora dicsőség, ha lehúzhattok valakit a szintetekre? Miért szekáljátok addig amíg le nem süllyed a szintetekre, vagy öngyilkos nem lesz a sok bántástól?

2017. febr. 16. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%

Mert így akarják kifejezni a dominanciájukat. Vagy azzal, hogy a másikat is magukhoz hasonlóvá alakítsák, vagy ha nem megy, akkor azzal, hogy bántják a különbözősége miatt.

Sajnos fajunkra a "Homo Sapiens" név meglehetősen naiv feltételezés.

2017. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
83%
Attól még, hogy valakit elhivnak bulizni, szerintem nem kell öngyilkosnak lenni. Mindenkit csak abba lehet belerángatni, amibe belemegy, én anno keményen buliztam, nem a legjobb társaságban, de volt teljesen antialkoholista haverunk is és nem utálta ki senki ezért, de mondjuk ő magabiztos volt és jófej.
2017. febr. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%

"Ekkora dicsőség, ha lehúzhattok valakit a szintetekre?"

Mert ha valaki nem jár bulizni, az felsőbbrendű?

2017. febr. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%

"Mert ha valaki nem jár bulizni, az felsőbbrendű?"

Nem, de valószínű jobban tud majd koncentrálni józanul a tanulmányaira, meg az életvitelére.

2017. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%
A kettő együtt is működik, nem kell kifogásokat keresni. Másrészt egy rendes, csendes srácnak nem sok esélye van a nőknél, kivéve ha hatalmas szerencse éri, szóval miért ne válhatna nyitottabbá és felszabadultabbá? Ettől csak jobb ember lesz, nyilván nem kell minden hétvégén a hányásában fetrengenie, de az sem normális dolog, ha valaki folyton csak otthon ül.
2017. febr. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
55%

Nem tudom, hogy te miről beszélsz kedves kérdező. Ha valaki eljár bulizni, attól nem lesz "közönséges", meg nem tudom, hogy milyen "szintekről" beszélsz...Mindenkinek szüksége van egy kis kikapcsolódásra. Én már 16 éves korom óta járok szórakozóhelyekre bulizni, és egy teljesen értelmes fiatal férfi vagyok. Nem attól lesz egy ember rossz, hogy hétvégente kiengedi a gőzt egy kis bulival. :)

22F

2017. febr. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A csendes fiúknak is lehet sikerük a nőknél. Én pl sokkal többre tartom az olyanokat akikkel jól el lehet komoly témákról is beszélgetni nemcsak arról, hogy ki mikor, kivel, hol, hányszor. Ha már van egy ilyen csendesebb, normális fiú (és mellékesen barátnője is van,aki úgy szereti ahogy van) akkor miért érdek, hogy bunkót csináljanak belőle és elrontsák úgy, hogy akár a kapcsolata is tönkremenjen miatta? Ennyire poén életeket tönkretenni? Ennyire dicsőség egy szelíd, jó emberből egy közönséges, részeges bunkót csinálni? Ettől lesz valaki menő? Szánalmas...
2017. febr. 17. 11:04
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Még szánalmasabb kisarkítva látni a dolgokat és egy csomó embert elítélni ilyen felszínes kijelentésekkel.
2017. febr. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
El kéne fogadni, kérdező, hogy a bulizós fiúkat puszta jószándék vezeti, amikor "elrontani" akarják a csendes srácot. Ők ezt az életmódot élvezik, ezt tartják nyerőnek, királynak, és azt szeretnék, ha a csendes srácnak is része lenne abban a sok jóban, amit ők ettől az életformától megkapnak. Mondom ezt úgy, hogy sohasem voltam bulizós. (Főleg, ha én zenéltem.
2017. febr. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Jó szándék azt mondani valakinek, hogy hagyja ott a barátnőjét? Hogy menjen nyugodtan csajozni, mert úgysem tudja meg? Jó szándék tönkretenni egy boldog kapcsolatot?Rávenni valakit, hogy káromkodjon meg bunkó mód viselkedjen? Hogy bántsa azt, akit szeret meg ne szóljon hozzá? Hogy beszéljen úgy az anyjával, mint a kutyával? Ez a jó szándék? Mert akkor elég rossz irányba halad a világ!
2017. febr. 17. 16:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!