Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Átlagosan hány cm egy férfi?

Átlagosan hány cm egy férfi?

Figyelt kérdés
Én most 184 cm vagyok és még azt mondták fogok nőni de én már nem igazán szeretnék mert én nekem jó ilyen magasan de arra lennék kiváncsi hogy ha növök akkor még sokat növök e és ha nem akkor jó e ez a magasság vagy lehetnek kissebb vagy magasabb?

2017. febr. 16. 22:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát az én apukám 165 cm, szóval ez alapján már nem lenne szabad nőnöd.
2017. febr. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
A 184 cm testmagasság átlag feletti a felnőtt magyar férfiak között. Hogy nősz-e még, fogalmam sincs, főleg, hogy azt sem tudom, hány éves vagy.
2017. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
175-180 között kb.
2017. febr. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 hollófernyiges ***** válasza:
176 cm az aktuális férfi átlagmagasság. Kisebb már nem leszel, legalábbis úgy hetvenéves korodig.
2017. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A magyar átlag férfimagasság 176 cm.

Ha az egész világot nézzük,akkor 173 cm

2017. febr. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Szerintem már rég több a magyar átlag férfimagasság.

Én az angol wikipédián néztem, ott 176cm volt 2000-ben a felnőtt férfiaké Magyarországon, amiben még jócskán vannak idősek is, plusz az új generáció már egyébként is sokkal magasabb. Bár nem tudom a táblázat mennyire igaz...

2017. febr. 18. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hülyeség.Egy évtized alatt nem nőhet annyit a magasság.Csak már nincsenek átlagos magasságú emberek,csak végletek
2017. febr. 18. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!