Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lanyok kozul senkinek sincs...

Lanyok kozul senkinek sincs kifele allo koldoke? 22/f

Figyelt kérdés
Arra gondolok, amikor egyszeruen kiall a koldok es nem pedig egy lyuk. Nem tudom, hogy van -e ennek egyaltalan neve. angolul talan 'outie belly button'.

2017. febr. 18. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%

láss csodát:

[link]

2017. febr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Biztos van olyan, most már jobban alszol?
2017. febr. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ezeknek is a nagyresze ferfi, vagy baba, vagy valami koldokservben szenvedo alak.


budapesten, strandon miert nem latni ilyen lanyt? Vagy akar a varosban levo haspolos lanyok kozul sem? Eloben sose lattam eddig kifele allo koldoku lanyt. :(

2017. febr. 18. 16:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
gondolom mert nem tartják szépnek és nem mutogatják
2017. febr. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Akinek ilyrn a koltoke annak elobb utobb betegsege lesz. Pl koldokserv.

Es raadasul nem is szep, nem ajarjak mutogatni

2017. febr. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
pedig szerintem sokkal szebb, mint a befele meno. izles kerdese.. mindenesetre remelem ez valtozik hamarosan es latni majd ilyet :)
2017. febr. 18. 16:55
 7/12 anonim ***** válasza:
Az egyik lányomé ilyen, de én spec nem örülök, mert nem tetszik. Olvasgattam annó utána, hogy a doki kötötte-e el bénán a köldökzsinórt, de nem egyértelmű a dolog...
2017. febr. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
érdekes fétised van mindenesetre
2017. febr. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert sajnos van egy ilyen általános nézőpont, hogy a kifelé álló köldök csúnya vagy betegség (pedig mindkettő hülyeség, nem jelent automatikusan köldöksérvet), és emiatt akinek ilyen van, inkább próbálja minél jobban rejtegetni, még strandon is. Nekem túlzás nélkül rányomta a bélyegét a tizenéves kori időszakomra, utáltam egyszerűen és rosszul éreztem magam strandon. Most, 25 évesen már nem érdekel külölnösebben, és egyébként én is "érdekesebbnek" tartom az ilyen köldököt, már amennyire az lehet érdekes :D De a lényeg az, hogy nem nagyon fogsz olyat találni, aki büszke rá. Egy időben annyira foglalkoztatott ez a téma, hogy többekkel is beszéltem kinek ilyen, mindenki ugyanígy volt. És ez addig nem is fog változni, amíg mindenki akinek ilyen a köldöke, azt látja, hogy fujj meg ronda... akinek nem iylen van, az legyen rá büszke, vagy legalább közömbös, de fogalmuk sincs, hogy az ilyen megjegyzések mennyire tönkre tudják tenni az önbizalmát azoknak a "szerencsétleneknek", akik ilyennel születtek. (Egyébként fiú voltam, ha ez számít.)
2017. febr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
én csak azt nem értem, hogy ennek mi köze a "csiklandozás" kulcsszóhoz.
2017. febr. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!