Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érzem ezt? Többi lent

Kocsisbarbi kérdése:

Miért érzem ezt? Többi lent

Figyelt kérdés
Fel eve ballagtam el altalanosbol, es koltoztem koliba pestre. A kollegiumot meg a sulit is nagyon imadom. Az elejen kicsit nehez volt megszokni de mar nagyon szeretem. Jo a kornyezet, igenyes, van szabadidonk, jofej a tarsasag ugy osszesegeben minden nagyon jo. De estenkent amikor elmegyunk aludni vagy hetvegenkent ramjon az hogy en itthon akarok lenni, a regi barataimmal, altalanosba jarni es a regi eletemet. Pedig a mostani sokkal porgosebb izgalmassabb mindig tortenik valami nem vagyok annyira felugyelet alatt, sosem unatkozom egyszoval sokkal jobb eletem van. De ez az erzes nem akar elmulni, es nagyon rossz. Nem tudok mit tenni ellene. Neha annyira ramjon a honvagy hogy sirok. Pedig nagyon szeretem az uj kornyezetet. Fogalmam sincs mi van velem. Ti eltetek mar at hasonlot? Mit kene tennem?

2017. febr. 19. 10:45
 1/3 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Szerintem minden ember életében vannak ilyen időszakok, amikor visszavágyik a "régi jó dolgokhoz", sok mindent nem lehet tenni vele, majd elmúlik.
2017. febr. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Majd idővel elmúlik
2017. febr. 19. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Első ez most nagyon megnyugtatott:)

Ment a zold kez

2017. febr. 19. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!