Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ezt ti is erzitek mikor...

Ezt ti is erzitek mikor magatokrol beszeltek h mivan veletek?

Figyelt kérdés

Mikor meselek h eppen mivan velem mit csinaltam neha ugy erzem h az embereket nem is erdeklik es ha kerdezik h "mizu" ugy erzem h csak kenyszerbol mondjak ezer nem is szeretek magamrol beszelni mer nem erzem ugy mintha olyan erdeklodoek lennenek

Ti is ereztetek mar ilyet?



2017. febr. 19. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát azért ez mindenkire nem igaz. De vannak olyanok akik valóban lesz...arják mi van veled, és csak azért kérdezik meg hogy mizu, hogy utána ők is elmondhassák hogy velük mi van, vagy hogy valamit kérjenek.
2017. febr. 19. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyet értek! Én azt is érzem, hogy a legtöbb ember kényszeresen beszél, azaz valójában csak azért teszi, mert zavarban van, ha csendben van a mellette lévővel. Sok időbe telt, amíg erre rájöttem.
2017. febr. 19. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb. aranyszabály, hogy ha megkérdezik, hogy 'mizu?' akkor arra az a válasz, hogy 'semmi különös, veled?' és ugyanezt kapod vissza általában, és elmentek egymás mellett.

Lehet szarul hangzik, de ezt az évek és a tapasztalatok mondják. Csak azokkal osztjuk meg mi van velünk, akikkel közeli barátságban vagyunk, máskülönben teljesen kínossá válik a helyzet.

2017. febr. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
már akit érdekel mások véleménye.akit kevésbé érdekel,azt lehet nem érdekli,ha kínos...én például simán elmondanám hogy szarul vagyok,hogyha egy régi ismerőssel találkoznék valahol...az nehogy már az én bajom legyen,hogy számára kínos a helyzet
2017. febr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!