Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor fogom kinőni a az...

Mikor fogom kinőni a az animációs filmekért való rajongásomat? Mások a horrorokat szeretnek, én meg ha kijön egy aimációs film azért zsngok be. Nagyon ciki volt, mert a lány aki tetsztik azt mondta hogy hagyjáok még gyerek. :S 18f

Figyelt kérdés
és ezt a barátaim elött
2017. febr. 20. 00:37
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Én horrorért is, animációsért is rajongok 29 éves nőként. Nem nagyon hat meg, ki mit gondol.
2017. febr. 20. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Én és a párom is izgatottan vártuk, hogy mikor jön ki pl. a Moana, meg a Zootopia. Mindkettőt együtt néztük meg. És igen, mindketten elmúltunk 20 évesek. Sőt. Az egyik közös barátunk aki szintén egy felnőtt férfi animációval foglalkozik, a párom grafikus, az egyik ismerősünk számítógépes játékokat készít, a másik pedig képregényt ír.


Aki szerint gyerekes a viselkedésed valójában sokkal gyerekesebb, mint te. Aki igazán felnőtt, az nem akarja bizonygatni azt, ilyen beszólásokkal, hogy ő tényleg mekkora felnőtt. Hagyjad szerintem a lányt, mert rettentően primitív és szűk látókörű.

2017. febr. 20. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

30 vagyok, és én is szeretem az animációs filmeket, sőt, anyukám is :)


Egyébként ezeket a filmeket felnőttek csinálják, akik sok-sok munkaórát eltöltenek vele naponta, szóval valószínűleg ők is szeretik.

2017. febr. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

32F vagyok és nem szégyellem bejelölni kedvenc filmként facebookon az animációs filmeket se, ha tetszettek :D

A "kinövést" felesleges erőltetni, az animáció nem műfaj hanem megvalósítási technika.

(de abban sem látok problémát ha vminek a gyerekek a célközönsége és felnőtteknek is tetszik)

2017. febr. 20. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Parkműsor, Oggy és a svábbogarak, ezeket is szeretem. :D
2017. febr. 20. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Animációs filmeken dolgozom, ez lett a szakmám 8)

Ha tényleg ennyire szereted, nyugodtan nézd, párom 22/f évesen is rajong értük, ezt nem lehet kinőni és nem is kell!:)

2017. febr. 20. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne ezt kinőni?
2017. febr. 20. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert a degenerált horror mitől jobb? :D
2017. febr. 20. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Azzal a lánnyal elbeszélgetnék, a helyedben meg keresnék mást aki tetszik.


Szerintem vannak beidegződései és azt hiszi minden fekete vagy fehér. Nem baj, majd kinövi.

2017. febr. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a horrort nőttem ki! 41N
2017. febr. 20. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!