Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért szokták azt mondani az...

Miért szokták azt mondani az emberek, hogy ha túl sokat válogat valaki (párválasztás terén) akkor még a végén egyedül marad?

Figyelt kérdés
Nekem is mondták már ezt, méghozzá a szüleim, ugyanis egyszer kijelentettem, hogy akárkivel nem jönnék össze, lehet ők férre értették de ez alatt nem azt értem, hogy nekem csak luxus gazdag férfi kell, hanem legyen ápolt, törődjön magával és a legfőbb, hogy normális legyen, ne pedig egy udvariatlan, egoista paraszt, ugyanis eddig csak ilyenek próbálkoztak be nálam, de nem akarok olyan lenni, mint a korombeli lányok, hogy egyik pasiról mennek a másikra és összejönnek minden tuskóval. Szűz is vagyok még, akik meg ezt tudják, egy prűd libának neveznek a hátam mögött, ja és olyakat mondanak rám,, mikor én nem vagyok ott, hogy én azt képzelem magamról, hogy aranyból van a (tudjuk mim) és azért nem fekszik le senkivel. Ezek lennének akkora igények?. Egy 18 éves lány.

2017. febr. 21. 21:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem gondolom rendkívülinek a felsorolt szempontokat, sőt, azt hiszem, ezek alapvetőek. 18 évesen még nem kell aggódnod, hogy pártában maradsz.
2017. febr. 21. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Főmufti ***** válasza:
48%
azért mondják, mert ha senki nem jó, senki sem lesz. egyébként egoisták körül mindíg vannak nem, vagy kevésbé egoisták. kell valaki aki táplálja őket olyanokkal ja igen jó a hajad, vagy hogy neeeem ne hallgass rájuk nem ocsmány ez a szín. tapasztalat, én táplálok egyet :D
2017. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Az unokám inkább a tanulásra koncentrált, mint a pasikra. 28 évesen ment férjhez, és még szűz volt. Ma már l5 éve élnek együtt és van egy kisfiuk is.

Te gondolkodsz jól.

2017. febr. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Főmufti ***** válasza:
100%
egyébként meg igen, te is abba a kis rétegbe tartozol, aki 18 és még szűz. de szerintem inkább erény, hogy nem állsz meg minden járókelőnek az utcán. ha meg belegondolsz, veled biztos nincs baj, az egoisták nem mennek rá mindenkire
2017. febr. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is válogatós vagyok a lányok terén. Nem feltétlenül a külsőségek miatt. Ha bunkó, beképzelt egy lány/nő akkor nem hajtok rá, de ha egy ordas nagy rîbanç, akkor se. Hát nincs is barátnőm :"D

Csak azért pedig nem nem jövök össze senkivel, aki nem vonzó számomra, hogy elmondhassam: van barátnőm.

Majd lesz valahogy...

23f

2017. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Főmufti ***** válasza:
42%
nem akarok ünneprontó lenni, de ha 28 évesen még szűz volt, akkor rendesen kimaradt a fiatal kora. nem tudom mivel járt jobban, ha az unokája, akkor maga tudja a legjobban, hogy az is csak egy van neki. és ez nem kötözködés nehogy félre értsen
2017. febr. 21. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
18 evesen aztan sehol, semmirol nem vagy lemaradva :)
2017. febr. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Nagyon helyénvaló az életszemléleted, bár minden 18 éves lány így gondolkodna!

2017. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Szokd meg, hogy bármit is teszel, megjelenik pár ember, aki megjegyzéseket tesz. Fölösleges ezzel foglalkozni, mert mindig lesz valaki, aki "hibát" talál benned.

Sok lány, miután sok emberrel lefekszik, az ösztönökre fogja a dolgot, meg hogy úgyis mindenki olyan, mint ő, aztán amikor jössz te ellenpéldának, szúrja a szemét. Lehet, hogy néhány esetben ez van.

Nekem az a véleményem, hogy az egyedüllét rossz, de vannak ettől rosszabb dolgok is, például egy rossz kapcsolat.

2017. febr. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
A többség bármilyen sz'rral beéri (minden téren), ha könnyen megkapja. Én is úgy vagyok vele, mint te, nem kell nekem csak azért pasi, hogy elmondhassam, hogy van. Vannak elveim, amiket nem fogok feladni. Hogy ki mit gondol erről, arról meg magasra teszek, mert én sem vájkálok mások magánéletében. A te magánéleti státuszodhoz vagy éppen a szüzességedhez kinek mi köze? Nem az a dicsőség, ha valakin 18 éves korára már fél Európa végigment.
2017. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!