Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyetemista csajokról...

Az egyetemista csajokról miért sugárzik folyton a boldogság?

Figyelt kérdés
Szinte sosem látok közöttük egy búslakodó/szomorú csajt sem. Társaságban mindig f***ák a szót és folyton nevetnek. Fb-n is olyan képek vannak fent róluk, amelyekből árad a színtiszta boldogság/harmónia és mintha röhögve lépnének át minden akadályon. Arról nem beszélve, hogy a nagy részük kifejezetten szép is egyben. Szép/jóképű pasijaik vannak és állandóan külföldre utazgatnak. Jó most ez kicsit általánosítás, de tényleg hemzsegnek az egyetemek az ilyen életfelfogású csajoktól. Más emberrel ellentétben (pl. én) miért ennyire könnyű nekik az élet?

2017. febr. 21. 23:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%

Az csak egy dolog, hogy társaságban jókedvűnek tűnnek (csak merjél buli közben egy sarokban depizni!), és az is csak egy dolog ,hogy facebookon milyen képet mutatnak magukról. A közösségi oldalakon csak a szemfényvesztés megy, az nem a valóság.

Valószínűleg nekik sem fenékig tejfel az életük, de talán azzal, ha kifelé ezt mutatják, az agyukban is pozitív irányba folynak a gondolatok.

2017. febr. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Mert még nem voltál a gépészkaron :D
2017. febr. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
51%
Azért, mert a koleszban minden este más fiú ágyban alszanak és a változatosság gyönyöre nem engedi meg számukra, hogy depressziós epizódokba merüljenek alá! Felszínen tartja a jókedvüket a sok szerotonin, ami majd szétveti az agyukat. .. :-D
2017. febr. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
#2: Hát pedig láttam már jópár álomszép csinos gépész csajt, de tény, hogy ott nagyobb arányban vannak életunt nerdek. De hogy az ösztrogénektől és az endorfinoktól "meg lehet fulladni" a közgáz vagy jogi karokon az egészen biztos. :D
2017. febr. 21. 23:29
 5/13 anonim ***** válasza:
87%
Mert az egyetemi évek voltak a legjobb éveim, minden nap sörözni jártam a haverokkal, albérletben lakhattam. Szinte olyan volt, mint egy álom. Oké az államvizsga éve már annyira nem volt jó, szakdoga, nyelvvizsga + ZV, nem iazán volt idő inni már, de az elötte lévő évek felejthetetlenek. Itt ismertem meg a jelenlegi párom, vele mentem mindig sörözni, rengeteg élményünk van. És most bárcsak megint egyetemista lennék. (biológus voltam)
2017. febr. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg azért, mert az ilyen személyek a feltűnőbbek, sőt még ez sem biztos, lehet, hogy csak neked ők tünnek fel jobban. Persze lehet, hogy aki nincs ilyen euforikus hangulatban, az nem is nagyon mutatkozik közösségi helyeken (egyetemen ez simán megtehető).
2017. febr. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
88%
Én sajnos az egész egyetemet végig dolgozom mert nem tudnám fizetni a vele járó költségeket, hiába vagyok államin. Így nincs időm bulizni, sokszor vagyok depressziós. Barátnőm velem ellentétben nagyon bulizós, élvezi, keveset tanul csak hogy pont átmenjen, de neki az apja fizet minden költséget és küld neki költeni való pénzt is. Vele lakom, nagyon jó fej lány de egyértelmű, hogy semmi felelőség érzete nincs, és nem aggódik szinte soha :). Ha kimozdulok bulizni, sajnos alig tudok egy narancslét megvenni, hogy utána tudjak a héten főzni vagy a vonatot hogy haza utazzam a szünetben...:D
2017. febr. 22. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
52%
Fiatalok, szépek, előttük a jövő, miért ne legyenek boldogok?
2017. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

#7: Nagyon sajnálom. :(

Sajnos a pénztelenség nekem is meghatározza a rossz közérzetemet.

#8: Pl. amiatt amit a hetes kommentelő írt, de ezek szerint azok a csajok akiket én látok, kivétel nélkül tele vannak lóvéval (bár arra is van egy sejtésem, hogy miből).

2017. febr. 22. 14:09
 10/13 anonim ***** válasza:
75%

Többségükből a korlátoltság és az üresség árad. Gyakorlatilag 90%-nak hosszú egyenes haja van, minden nőiességet nélkülöző gatyákban és cipőben járnak, tonnányi sminkkel = mindenki ugyanúgy néz ki.

Alkoholisták és képtelenek lekattanni az okostelefonjukról.


Undorítóak, mind kívülről mind belülről.

2017. febr. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!