Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gondolja minden amatőr...

Miért gondolja minden amatőr író és színész, magáról, hogy, , kiemelkedően tehetséges"?

Figyelt kérdés
Talán nem mindegyik gondolja így, de valahol olvastam ezt.
2017. febr. 22. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Általában, akik ezt gondolják magukról, csak azért lennének híresek és elismertek, mert azzal jönne a pénz meg a hírnév.

Én hobbiból csinálom mindkettőt.

16/L

2017. febr. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
90%

Meg a fotósok.

Hűha ezt nézzétek csináltam egy fekete-fehér képet egy hintaszékről! Profi fényképész vagyok mert a szüleimtől kaptam egy Nikont és feltöltöm a képeket instagramra! Itt meg egy kép amiben tükörben pózolok a bazi nagy fényképezőgépemmel ami a fél pofámat eltakarja, nohát mostmár modell is vagyok! NÉZZÉL MÁR RÁM MŰVÉSZ VAGYOK!!!!!!!!!!


Kiver a hideg az ilyen emberektől.

2017. febr. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem mind, de sokan...

túlteng az önbizalmuk és azt hiszik, hogy ők a legjobbak


24F

2017. febr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A kérdésben van a válaszod: azért, mert amatőrök. A tehetségesek nem állítják be művésznek magukat, sőt. Kételkednek abban, hogy amit csinálnak, értékes. Aki a képességeivel henceg, az nem tud semmit, és így kompenzál :D
2017. febr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy valaki felölti a képeit, még nem baj, én is feltöltöm. De nem hiszem magam fotósnak. :) A baj a tévképzetekkel van, és szerintem ezek az emberek nézőként se értik a művészetet. Aki azt hiszi, egy hintaszék művészet,annak nyilván befogadóként is csak ez az elmélete a művészetről.
2017. nov. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!