Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A (fehér) nők szoktak elkövetn...

A (fehér) nők szoktak elkövetni bűncselekményeket? És ha igen milyet?

Figyelt kérdés

Úgy értem... - és most nem rasszista megközelítésből - de az ilyen nőkről elképzelni sem tudom, hogy milyen jogsértést követhetnének el: [link]

[link]

Ugye a férfiak körében a leggyakoribb bűntettek a gyilkosság, lopás, nemi erőszak az "okosabbak" körében pedig a hűtlen kezelés és az "adóoptimalizálás" az elterjedt. De egy szűziesnek kinéző nő mégis milyen rosszat tudna elkövetni? Vagy én vagyok ennyire naiv? Példát is mondhattok rá. Ja és természetesen nem az ilyen politikus kaliberű Kunhalmira vagy Hillary Clintonra gondolok, hanem a szolidnak tűnő tanult dekoratív nőkre.



2017. febr. 23. 11:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ugyan azt megtudja tenni mind2 fél nem az számít nő vagy férfi.
2017. febr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nyilván ritkább a nemi erőszak és sok más, de bármit elkövethetnek.


Nekem erős morális kódexem van, nálam inkább annak lenne nagy esélye, hogy ellopjak egy valódi emberi koponyát. S még csak lelkifurdalásom se lenne tőle.


Amúgy ez a kérdés komoly? Tudod, hány szolid szende nő ölte már meg a férjét, hogy csak az egyszerűbbeket említsem?

Holmi adócsalás sem szokott összeütközni az emberek elveivel... De annyi lehetőség van.

2017. febr. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Persze, hogy szoktak. Mármint érted, ez nem olyan, hoyg a férfiak igen, a nők meg nem. A képen lévő nő jól szituáltnak tűnik, valóban nehéz róla elképzelni, és általában nem is így nézneki a ki gyilkosok meg bankrablók. Ilyen bűncselekményeket általában pénzért követknek el, vagyis a rossz körülményk között élők, tehát nem is ilyen kis bababőrű nők. Mint ahogy egy öltönyös férfira sem jellemző a bankrablás. De mondjuk sikkasztani simán. Pontosan nem tudom már, de Zalatnaynak is volt vmi ügye, még ült is, nem? És ő is nő.
2017. febr. 23. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%
Prostitúció
2017. febr. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

rengeteg csalást pont a szép nők/jóképű férfiak követnek el, mert bennük könnyebben megbíznak...


24F

2017. febr. 23. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#3: Igen, pont emiatt emeltem ki a "fehér" és "dekoratív" szavakat. Hogy az ilyen nők fogalmam sincs milyen komolyabb jogsértéseket követhetnek el. Meg nálam ők jelentik a klasszikus értelemben vett nőt, nem azok a 80 kilós cigiző prolik, akiknek legfeljebb csak az XX kromoszómájuk emlékeztet arra, hogy valóban nők. Szóval érted?
2017. febr. 23. 11:54
 7/15 anonim ***** válasza:
Elég fura egy értékrended van, kérdező. :-/
2017. febr. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy szoktak.

Gazdasági jellegűeket, okirathamisítás, droggal való visszaélés. Szerelemféltésből elkövetett testi sértés vagy gyilkossági kísérlet, vagy gyilkosság. Kerítés, prostitúcióval kapcsolatos bűncselekmények.

Szerinted miért vannak női börtönök és kik vannak benne? :)

Ezek nálunk is vannak.

A világ más részein meg biztosan szélesebb a "repertoár". Pl USA - sorozatgyilkosságok

2017. febr. 23. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
50%
Bolti lopás. Ruha- és sminkcuccokat, nem kenyeret és tejet...
2017. febr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
96%

Tehát, az általad a "bárcsak megdughatnám" kategóriába sorolható nőcik biztosan nem bűnözgetnek?


Szexista vagy és tájékozatlan.

2017. febr. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!