Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Megtippelnéd ennek az illetőne...

Megtippelnéd ennek az illetőnek az emberi tulajdonságait?

Figyelt kérdés

Sziasztok, pszichológiára járok, és egy dolgozatomhoz lenne szükségem a segítségetekre. A témám az előítélet.

Alapjában véve csak annyi a dolgotok, hogy írjatok le mindent (őszintén!), ami a képen szereplő illetőről eszetekbe jut.

Viszont adnék néhány támpontot, amelyekre válaszoljatok:

- hány éves lehet az illető?

- mi a nemzetisége?

- mennyire iskolázott?

- hol dolgozhat/mivel foglalkozhat?

Emellett tehát bármi jöhet, amit gondolsz róla, ami eszedbe jut a kép láttán.

A kép: [link]


2017. febr. 24. 15:41
 1/9 anonim válasza:

Kb 30-35 éves

Talán dél-amerikai

Érettségi

Testépítő

2017. febr. 24. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez már volt. :O


-35 körüli

-dél-amerikai, de ezen belül nem tudom

-lövésem sincs

-lövésem sincs

2017. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

30körül

nemzetiségét nem tudom

1 érettségi/1 szakma

alkalmazott kevés felelősséggel.

valószínűleg nem sok kapcsolata volt nem egy "nőcsábász" ezért kezdett el gyúrni.

bodybuilding a hobbija sokat foglalkozik ezzel.

Egyedülálló a szüleivel él/ elkülönített kis lakásrésze van.

2017. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

28-32 év körülinek tűnik,nemzetiségileg romának,spanyolnak,esetleg portugálnak,románnak,vagy a menekülő népek valamelyikének mondanám.(Leginkább ugye a sötét haj,szem miatt,és a barnásabb árnyalatú bőr miatt.)

Iskolázottság talán középiskolát végzett,de az is lehet,hogy 8 általános,vagy egyetem,ha látnám az írását,hallanám a beszédét,azért jobban be lehetne saccolni.

Testépítő,esetleg edző lehetne ilyen alkattal,de ugye ez lehet,csak egy hobbi nála,nem tudni.

Így külső alapján egy átlagos embernek vélem,nem gondolok róla semmi extrát. Tények vannak,amiket látok,az pl,hogy izmos,ugye a bőr színe,szem színe.

2017. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Elmebeteg szadista pszichopata, aki egyúttal a világ legkedvesebb, legjobbindulatúbb, legadakozóbb, legharmonikusabb, sőt, leghétköznapibb embere. Egyszóval cukimakika. :) Csippentem azt a kis édi pszichopata síkagyú idős pofikáját.


Természetesen egy szó sem igaz az egészből, őszintén megvallom, hogy hazudozó vagyok, én vagyok a végtelen jóságú pszichopata, aki szürke vagyok és fekete-fehér egyúttal, akiről ezt senki se tudja.


Na ezt hámozd ki. ;)


...avagy lehet, hogy mégse rólam van szó, se a fotóról, hanem... netán a környezetemben virít az átlagosság álcájában...? ;)

Nocsak, nocsak...

Én nem szólhatok, vedd úgy,hogy nem írtam semmit.

2017. febr. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Alain Delon ***** válasza:

- 25-30 év,

- latin-amerikai,

- iskolázottság maximum középiskola, mert a "badizás" annyi időt vesz el tőle, hogy magasabbra már "nem futja" neki,

- magas szinten űzi a biztonsági őrködést, akár testőr, de profi sportoló is lehet.

Egyéb, ami eszembe jut róla, a tekintetéből ítélve becsületes, barátságos ember lehet.

2017. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

20-30 között

Talán valamilyen közel-keleti

Lehet akár diplomás is

Mivel a testépítés, de a legtöbb sport erősen a gondolkodás rovására megy(saját tapasztalat) lehet, eleinte még "rendesebb" foglalkozása volt, de most már "csak" teremőr, személyi tréner, biztonsági őr, és hasonlóak.

2017. febr. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szépen kidolgozott testtel rendelkezõ, 37-38 éves, hűvös gondolatmenettel rendelkezõ (viszonylag keskeny felsõ és alsó ajak),magabiztossàgàt és elszàntsàgàt a kidolgozott test mutatja és erõsíti is egyben.Nem riad vissza szteroid tartalmú szerek hasznàlatàtól sem.Törekvõ természetét, egyenes orra tükrözi.Egyszerű ember, akinek valòszínű foglalkozàsa is a testépítéshez kötõdik, iskolàzottsàga középfokú kategòriàba sorolható lehet, bàr valószínű hamar befejezte, illetve abbahagyta, és egy alap megélhetés mellett a testépítésnek szentelte legtöbb szabad percét.Szemöldöke és fülei, visszafogottsàgot, és hirtelenséget is tükröznek.A két szeme közötti rész viszonylag keskeny, így teljesen biztos, hogy nem lehet irànyító, vezetõ típusú ember.Kiépített teste, és törekvõ természete, kompenzàlja bizonytalansàgàt.Bizonyos szempontból intellektuàlis alkat.Semmiképp nem érzelgõs.Kommunikatív, de egyszerűen, és néha fenttartàsokal beszél.Irànyítható, de csak a fenttartàsaihoz mérten.
2017. febr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem viszont inkább spanyol, török, olasz vagy portugál származású lehet.

30 és 34 év közöttinek tippelem.

Szakmája van.

Talán asztalos, hegesztő, vagy villanyszerelő. Önbizalma viszont nincs a maximumon, látszik a szeméből és tekintetéből. Valami hiányzik az életéből amit a testépítéssel kompenzál.

2017. febr. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!