Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az gáz, hogy én tényleg...

Az gáz, hogy én tényleg viszem a telefonomat a wc-be?

Figyelt kérdés
Egy egészségügyi probléma miatt át kell állítanom a szervezetem a rendszeres székelésre. Egész jól halad a dolog, de mivel még csak alakul kifelé ez a rendszer, kb 10-15-20-25 percig is eltart a dolog. Erőltetnek nem szabad, így sürgetni se tudok rajta. Néha érzem, hogy esélytelen, olyankor nem is próbálkozom, de általában sikerül, csak ki kell várni. Nem az, hogy nem tudok meglenni a folytonos telefonnyomogatás nélkül, és szégyellem is kicsit, hogy viszem magammal az okostelefont, mint a kényes p-k, de baromi unalmas 15-20 percig ülni a vécén szinte minden este.
2017. febr. 24. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz főleg ha e miatt. Az gáz hogy én minden wcnél beviszem pedig nekem nincsenek problémáim.
2017. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is viszem..kit érdekel mások véleménye?
2017. febr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
Nem
2017. febr. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nem gaz, de ha te annak erzed, es szeretned egy kicsit " hasznosabban" tolteni az idot, akkor vigyel keresztrejtvenyt, ujsagot, konyvet magaddal.
2017. febr. 24. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Gondolkodtam már rajta, de a könyvet nem tudnám letenni akkor sem, ha már végeztem, újságot meg nem olvasok :D


Nagyon köszönök minden eddigi választ!

2017. febr. 24. 21:34
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
én sose szoktam magammal telefont vinni, ha sokáig bent maradok wcn akkor olvasom a tusfürdős tubusok, a légfrissítő, stb. hátulját. már kívülrő tudom melyikbe mi van, de hát ez van.
2017. febr. 24. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A jelenlegi felfogásom alapján, maga a kèrdès is èrtelmetlen. Függ ez a dolog, másoktól? Mert amit te mások szerint gáznak hiszel, tökèletesen lènyegtelen. Az max akkor èrint tèged, ha nem tudsz szabadulni ettől a gondolattól.
2017. febr. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
6. Én is végig olvastam már mindent a wc közelében :D De mivel előre tudom, hogy úgyis sokáig leszek, inkább viszem a telót.
2017. márc. 2. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!