Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért érezzük ezt, amikor...

Miért érezzük ezt, amikor gyakorlatilag nincs is így? Vagy mégis?

Figyelt kérdés

Vannak, akik egy lottószelvényt mindig fix számokkal játszanak meg, mert azt mondják, így nagyobb esély van arra, hogy egyszer kihúzzák ezeket a számokat.


Na most ez valójában nem így van, mert logikusan belegondolva, nem lesz rá nagyobb esély.


Kérdem én: szerintetek mi állhat emögött, hogy az emberek azt gondolják, hamarabb nyerhetnek változatlan számokkal, mint minden alkalommal egy véletlenszerűvel? Vagy miért érezzük azt, hogy statisztikailag nagyobb esély van rá?



2017. febr. 24. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel úgy vagy vele, hogy ha eddig nem húzták még ki a számaidat, a jövőben egyszer csak kihúzzák majd. "Valamikor csak elkap a szerencse".


Amúgy mindig ugyanakkora esély van, minden kombinációra, azonban mégis vannak olyan dolgok, amiket előre megtudsz jósolni, hogy az kb. tényleg a nagyon-nagyon hihetetlen.

PL.: ugyanazok a számok lesznek, mint múlthéten, max 1 számmal tér el.

2017. febr. 24. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos én elkövettem azt a hibát, hogy állandó számokkal játszom lassan 20 éve. Nem merem abbahagyni, mert ha egyszer nem adom fel és kihúzzák akkor nagyon sírnék. Nem nagyobb az esély a nyerésre, de bolondok adóját mindig befizetem. Hátha nyerek egyszer.
2017. febr. 25. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább az van, hogy ezek az emberek attól félnek, hogy egyszer nem teszik meg a szokásos kombót és pont akkor huzzák ki. Amire megint csak igen kicsi az esély, de azért akkor is para gondolat.
2017. febr. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A determikus èletfelfogás.
2017. febr. 25. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!