Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van arra bármiféle lehetőség,...

Van arra bármiféle lehetőség, hogy teljes mértékben kiöljem magamból a szexuális vágyakozást?

Figyelt kérdés
2017. febr. 25. 01:31
 1/10 anonim válasza:
Miért tenned?
2017. febr. 25. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hajaj, csak az van, de idővel eljön az magától is...

A baj csak az, lesznek mellékhatások, mint pl depresszió, gyengeség, motiválatlanság. Kb mint egy darab fa, olyan állapotba kerülsz.

Ne akard.

2017. febr. 25. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs rá mód. Én is próbáltam, egyféleképpen teheted meg: önmegtartoztató életmód.

Ha nem válna be, herbálos ismerősömnek nem áll fel cuccozás után, de azt nem ajánlom, viszonylag hamar belehalnál.

2017. febr. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van. De ha ragaszkodsz a racionális gondolkodáshoz, nem fog menni. Hajlandó vagy feladni èrte, hogy megismerd a világot, úgy ahogy csak kevesen?
2017. febr. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha döntöttèl írj.
2017. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Megtanítalak a tökèletes irányításra.
2017. febr. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én elég jó úton haladok ez irányába :D ha érdekel írhatsz. Mondjuk sokkal jobb ha találsz magadnak egy társat akivel ezen a téren is harmónikus a kapcsolatod, bár nem tudom miért akarod ezt tenni.
2017. febr. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben nem hiszem,hogy sikerülni fog.És az a helyzet,ha "kiölni" próbálod,akkor vissza fog ütni,különböző testi és lelki problémák formájában.Ha sokat meditálsz,eljuthatsz a boldogság és elégedettség olyan szintjére,hogy nem lesz szükséged a szexre.Vagy keresztül mész az egészen olyan formában,hogy kiéled a vágyaidat,mindaddig,amíg már elég lesz belőle,és nem fogod kívánni.Annyira...
2017. febr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Társat nem valószínű, hogy valaha is találni fogok, mert ahhoz egyrészről túl egyszerű, másrészről túl bonyolult vagyok. Ezt csak azért merem ennyire magabiztosan kijelenteni, mert egyszer már volt társam és neki ez a két problémája volt velem; nem tudok középszerű lenni és hol felfelé, hol pedig lefelé mindig elmozdul a mérleg nyelve. Ahhoz meg sajnos nem vagyok elég bátor, hogy hosszú hajat növesszek és megtanuljak remekül táncolni mint a Hair című nagyszerű musical film elején. Pedig lehet tényleg ezt kellene tennem és akkor telve lenne az életem színekkel és boldogsággal. Ez a két véglet van szerintem, vagy szerzetesnek lenni egy buddhista kolostorban vagy hippinek lenni az óceán partján. Tőlem nagyon távol áll, hogy szolga legyek mint mások akik pl. gyárban robotolnak vagy éppenséggel a politikai elit rángatja őket dróton és odaföntre nyaliznak hátha lesik egy kis maradék csont amin lehet csámcsogni. Szóval sajnos nem az vagyok akire a lányoknak szüksége lenne, nem vagyok sem yogaoktató sem nyávogó körtefejű idol. Nem vagyok senki és semmi sem, csak egy nagyon távoli csillagzat vagyok ami ide-oda imbolyog az égen, középen nem szeret lenni, a két szélről pedig mindig visszapattan. Akár a pattanóbogár vagy a szöcske, amelyek mind evilági teremtmények, kérdés azonban eleve elrendeltetett-e életünk tovahaladása s egy utat kell követnünk, vagy inkább helyesebb belemenekülni az éjszakába és belemerülni egy Chivas Regal-ba? Ez persze csak költői kérdés volt, nem hiszem hogy meg lehet válaszolni, hacsak nem holt költő az aki megválaszolja. Megyek, eszem egy tonhalas szendvicset.
2017. febr. 26. 22:08
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi hozzászólásokat!
2017. febr. 26. 22:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!