Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 16 évesen tudnék valahogy...

16 évesen tudnék valahogy növelni a magasságomon?

Figyelt kérdés
Sziasztok ! 16 éves fiú vagyok és 170 cm magas. Persze lehet ez nem tűnik vészesen alacsonynak, de az igazság az, hogy az én korosztályomban, ahol mindenki alulról súrolja a 2 métert , elég alacsonynak érzem magam és sokan említik is . Egészen idáig próbáltam egyszerűen csak elfogadni ezt. Viszont a minap a lány aki tetszik (és nagyon jóba vagyunk) közölte, hogy nagyon bír engem és be is jönnék neki, viszont ilyen alacsonyan semmi esélyem . (ő 174 cm) . A kérdésem csak annyi lenne hogy van e módszer (természetes) ami működhet és tudna dobni a magasságomon. Már 5 cm ért is összetenném a két kezem.Gondolok itt valami mozgásformára vagy sportra , vagy akármilyen módszerre. Ezer hálám előre is ! :)

#alacsony #magasság #testmagasság növelés
2017. febr. 25. 08:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs módszer, de még nőhetsz, gentikádtól függ mennyit.
2017. febr. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Az a lány mégsem szerethet annyira ha nem felelsz meg neki úgy ahogy vagy.
2017. febr. 25. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ahh,cseréljünk!Nekem adod 170 centidet,én meg adok 178-at
2017. febr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
be sirok ez itt sir mert 16 évesen 170 cm én 17 évesen vagyok 162...wtf?
2017. febr. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Anya mesélte, hogy középsulis fiúosztálytársa az álláig ért csak, anya kb 160cm.

Osztálytalálkozón anyánák úgy kellett felnéznie a fiúra, hogy majdnem kitörte a nyakát.

2017. febr. 25. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
#5: Nem érdemes ilyen egyedi példákkal hitegetni a kérdezőt. Előfordul, hogy valakinek 20 körül lesz egy "másodvirágzása", de az esetek többségében 17 fölött már nem nő az ember. Én sem nőttem 17 éves korom után és maradtam 170. Azt amúgy rohadt fontos lenne tudni, hogy a szüleid és nagyszüleid milyen magasak voltak illetve, hogy sportolsz-e valamit?
2017. febr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha az a szerencsétlen lány kizárólag a magasságod miatt kosarazott ki, akkor hagyd a francba és te se bánkódj miatta.

Tudom, sokan a 170 centi alatti lányokat hajlamosak lekezelni, de sok nagyon csinos és dögös lány mozog ebben a magasságban és ők ha bármire, de a magasságodra nem fognak kifogást találni.

Akinek majd igazán megkedvel, magasról tenni fog arra,hogy hány centi van köztetek.

Ha valakinek tényleg bejössz majd, akkor lesz.rja,hogy hány centi vagy, pont azért, mert TE kellesz neki.

2017. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen , persze tudom én, hogy nem ő lesz az igazi . De mikor az ember odavan valakiért akkor ez sovány vigasz . Köszönöm az eddigi válaszokat ! szüleim / nagyszüleim nem túl magasak de 175 öt mindenki eléri a családban . Kivéve édesanyámat aki kb egy fejjel alacsonyabb mint én :D .
2017. febr. 25. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!