Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A magyarok miért nem elfogadó...

A magyarok miért nem elfogadó nép, még a saját nemzetén belül sem?

Figyelt kérdés

Leginkább most csak a külsőségekre térnék ki, mert az a legalapvetőbb probléma itthon.

Az elmúlt évek alatt magam is rájöttem hogy a 30-tól felfelé lévő generáció abszolút nem tolerál semmit se, ami számára nem fér bele a komfort zónájába.


Véleményem szerint igényes, jó kiállású srácnak tartom magam, és kétlem hogy ezen bármit is változtatna a karomat beterítő tetoválás.

Normál esetben ennek mára teljesen elfogadottnak kéne lennie, de ez pont hogy fordítva van, a villamoson buszon a gyereket nem ültetik le mellém, nyilván azért mert az izom és tetoválás, szerintük nem az egészséges lelkű emberek devianciája.

Persze nincs ezzel semmi baj, csak az nem fér bele, mitől több az emberek szemében a visszafogott, nagyon elvont ember.

Ha nem én ülök azon az ülésen hanem egy copfos rocker, azzal semmi gond nem lenne, a gyereket oda ültetik mellé.


Ezek pedig csak itthon jelentenek problémát ahogy észrevettem, dolgoztam Franciaországban, Angliában, nekem ne mondja senki hogy az a rossz ha egy 15 éves színes bőrű srác a fodrásznál ősz hatásúra festeti a göndör haját, ami oldalt nullással van nyírva, itthon ezt hány gyereknek engednék? Szerintem nagyon keveseknek.

Ott amikor állásinterjúra mentem egy kávézóba, pultosnak, ahol a tulaj első benyomásra Arab lehetett, úgy kezelt mintha haverja lennék sok éve, az interjú jobban hasonlított egy baráti kólázáshoz, mint egy szakmai tapasztalatra kíváncsi munkahelyen.

Kifejtette hogy nyitottak az újításokra, kiszolgálás terén és vendég kényelme érdekében.

Nyugodtan felhajthattam az ingem ujját is.


2017. febr. 27. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Külföldön azért elfogadók mert pl az agyonra tetovált testű emberkék, vagy extrém külsejűek nem olyan hibbant, bugyuta, primitív, buta emberek mint itt a magyarok. Nézd meg egyszer Amerikában a motorosokat, azokat a vén faszikat, akik már a 60. évüket tapossák, teljesen normális, jólelkű, jószívű, jóravaló emberek, a légynek nem ártanának. Nálunk olyan emberek a képviselői általában ezeknek a külsőknek akik a lipótmezei diliházba feküdtek (tisztelet a kivételnek).
2017. febr. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
vagy börtönből jöttek *
2017. febr. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

35 éves vagyok és kikérem magamnak, hogy a 30 felettiek nem tolerálnak senkit.. Most kezdhetnék vitatkozni, hogy te meg az idősebbeket nem tolerálod.

Mindenki találkozott már olyan emberrel akinek valami, valaki nem tetszik és ezt ki is jelenti, de egyáltalán nem igaz, hogy mindenki ilyen. Nem kell foglalkozni az ilyen emberekkel és kész.

2017. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
40%
Én sem értem azt,hogy a tetoválás miért baj pl egy munkahelyen. Miért ez alapján ítélnek meg egy embert. Lehet jobban dolgozik,jobb munkaerő egy agyontetovált pasi,mint egy olyan,aki nem cigizik,egy tetoválása sincs. A magyarokban az a baj,hogy csak a külsőt nézik,semmi mást..és semmi nem jó nekik. Mindenben csak a hibát keresik.
2017. febr. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, hogy a probléma itt az, hogy összekötik az emberek a tetkót, meg az ilyen olyan hebehurgya irányzatokat a bűnözéssel, a kicsapongó, nem normális életvitellel, a kiszámíthatatlansággal, a kábítószerrel, az alkohollal. Félelmet keltenek szerintem sokakban az ilyen típusú emberek. Majd a Te generációd meg az utánad következők lesznek szerintem az "immúnisak" akik már teljesen lazán, lezseren, szokványosan állnak az ilyen dolgokhoz és majd egymáshoz.
2017. febr. 27. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!