Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 18 éves fiú vagyok, azonban...

18 éves fiú vagyok, azonban nagyon törékeny érzékeny vagyok. Ez normális? Nem vagyok felnőttes se külsőre se belsőre mint a korombeliek. Mit tehetek? Ráadásul még a lányok sem érdekelnek. Könnyen sírok.

Figyelt kérdés
lehet anyukám tehet róla? ő kezel gyerekként, teljesen úgy mint a 13 éves öcsémet. apám nem él velünk, elhagyta anyu mikor az öcsém megszületett, mert anyut pofon ütötte. nem is láthatja az öcsém, és nem is tudja hol vagyunk. lehet emiatt vagyok ilyen? a lényeg hogy nagyon törékeny és érzékeny vagyok, sokszor az öcsém felülkerekedik rajtam... de felnőtt vagyok. nem tudok beilleszkedni, olyan mintha 12 éves szinten maradtam volna. vagy csak későn érő vagyok? Ráadásul tetszik egy fiú is....érzelmileg vonzódom hozzá és ő is hozzám, és ő 15 és fél éves. szerinte cuki vagyok, de én rosszul érzem magam. mert ez nem normális.
2017. febr. 28. 21:10
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Ezt kinőheted még kamasz vagy. Nem baj ha érzékeny vagy. De túl érzékenynek sem szabad lenni mert szenvedni fogsz és örök életben csak szekálni alázni és taposni fognak rajtad ezt elkerülve azt tanácsolom, erősítsd meg magad tudatosan. Járj el sportolni fiús dolgokat tégy mondjuk iratkozz be boxra vagy birkózni úszni stb.. edzi a lelket és nem mellesleg a testet add egy fajta állóképességet is.

Sok sikert.

N.25

2017. febr. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
sajnos nem szeretem ezeket a fiús dolgokat. Apám mikor 5 éves voltam, karatézni akart beíratni mikor 6-7 éves leszek, el is vitt megmutatni milyen, de nagyon nem akartam, anyu mondta ki végül hogy nem kell majd mennem, amire apám bepipult és szíjjal megvert. majd nemsokára rá anyut is megverte és akkor volt válás. én nagyon örülök hogy anyu otthagyta. utálom azt az embert.
2017. febr. 28. 21:28
 3/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sajnálom akkor ide pszichológus kell.
2017. febr. 28. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nem, nem kell, csak hagyjatok a verekedős erőszakos sportokkal, ok? :)
2017. febr. 28. 21:36
 5/7 anonim ***** válasza:
46%
Jaaaa én kérek elnézést 😂😂😂😂
2017. febr. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
itt sok minden van egyszerre, de különösebben kirívó nem igazán. éld az életed tovább, pár év múlva majd megvilágosodsz és eldöntöd mi legyen.
2017. márc. 2. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Surpielele válasza:

Szerintem a gyerekkori bántalmazás tett oda neked...

volt olyan osztálytársam még 7.ben akit ugyanúgy bántottak, és hát a srác egy kicsit érzékeny volt, még egy könnyebb viccet sem tűrt, már neki akart menni mindenkinek.

Ezt egy jó baráttal lehet egy kicsit szabályozni, hogy mindig mellette van és pl.: nyugtatja stb...

Remélem hasznos lehet. :D

2017. márc. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!